Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a legjobb fiú haverom.Tudom, hogy nem lenne/nincs esélyem nála. Így szerintem nem kellene elmondanom neki, viszont úgy érzem, hogy nem fair vele szemben, hogy ezt elhallgatom. Nem tudom eldönteni, hogy elmondjam neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 21:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Hát... Most egy 21.századi kérdés jőn: Fiú vagy, vagy lány?
2021. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Beleírtam a kérdésbe,hogy a fiú haverom tetszett meg. Gondoltam, így egyértelmű.:/:)
2021. febr. 20. 21:50
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Akkor máshogy kérdezem xD homo vagy heteroszexuális vagy? xd és a haverod milyen?
2021. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Én is megtettem anno, és habár vége lett a barátságnak nem bántam meg. (mondjuk én döntöttem úgy, hogy felesleges folytatni)
2021. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hogy teljesen egyértelmű legyen: én lány, ő fiú.
2021. febr. 20. 22:00
 6/26 A kérdező kommentje:
4-es. És ő akarta volna folytatni a barátságot,hogy megtudta mit érzel?
2021. febr. 20. 22:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár az én esetem abban komplikáltabb volt, hogy neki párkapcsolata volt
2021. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátoknak semlegesnek kell látniuk egymást. Ne aggódj ha netán nem akarnak barátkozni veled utána, mert nem ezzel teszed tönkre a barátságot. Az már akkor tönkre ment amikor elkezdtél valamit érezni iránta.
2021. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy bevallottam az érzéseimet, és a srác lett távolságtartó onnantól, szóval nem biztos, hogy jó ötlet :/ Én megbántam, hogy elmondtam.
2021. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Bevallottam neki, mire próbálta kedvesen a tudtomra adni, hogy csak barátként tekint rám, de innentől nekem nem ment a vele történő barátkozás sem. Meg is szakadt minden kapcsolatunk.


De jobb tudni az igazat, így előbb elmondanám, ha újra kezdhetném.


Mondd el neki, hogy ne legyen benned az, hogy mi lett volna, ha....

2021. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!