Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hónapok óta napi szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta napi szinten minimum 1 órát beszélünk, mégsem akar kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapja ismerkedtünk meg, azonnal megfogott, hogy mennyire sármos és milyen gyönyörű a mosolya. Szóba elegyedtünk, elérhetőséget cseréltünk, majd elkezdtünk a neten is beszélgetni Facetime-on. Azóta naponta beszélünk 1-1,5 órát, mikor kimarad egy nap, akkor is mondja, hogy hiányzott a lüke fejem és csipkelődésünk neki. Találkozni is heti 1-2 alkalommal szoktunk, aludtunk már többször a másiknál (nem volt köztünk semmi). Teljesen beleszerettem, erőt vettem magamon a hétvégén és bevallottam neki az érzéseimet. Nagyra értékelte az őszinteségem, de kijelentette, hogy ő ezt nem fogja tudni viszonozni,barátként viszont imád, nem szeretne elveszteni. Én viszont teljesen bele vagyok zúgva, számtalanszor elképzeltem már magunkat egy párként, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Az semmiképp nem opció, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot.

2021. márc. 9. 11:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
ez a szarügy kategória. Majd felépülsz lelkileg.
2021. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonzódik hozzád, ezzel nenm tudsz sajnos mit csinálni.

Ha nem akarod megszakítani vele a kapcsolatot, akkor fogadd el, hogy csak barátok vagytok!

2021. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Többször megdicsért már, hogy milyen jól áll valami, észreveszi, ha voltam fodrásznál, körmösnél stb.
2021. márc. 9. 11:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta hogy barátként tekint rád. Nyilván barátként dicsért meg. Nem kell kombinálni. Ahogy előttem is írták, vagy megszakítod a kapcsolatot vele, vagy elfogadod, hogy csak barátok lesztek.
2021. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megdícséri ha új frizurád van nem egyenlő azzal, most bocsánat hogy kissé vulgárisan leszek szemléletes: feláll rád a kukija.
2021. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó fej lennék azt mondanám hogy fogadd el ezt a helyzetet, viselkedj úgy ahogy neked könnyű. Ha kell töröld le/ szakítsd meg vele a kapcsolatot majd túl leszel rajta. De ma genyó vagyok úgyhogy szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot, inkább kínlódj évekig, aszisztálj az új párjához, ne adj esélyt normálisaknak, akiket tényleg érdekelnél is. Kövesd nyomon a kapcsolatukat és bombázz minket értelmetlen tini hiszti kérdésekkel, "hogyan robbantsd szét őket" és "mit tegyek hogy észrevegyen" típusú kooperálással. Szerintem egy 5-8 évig kösd le magad a plátói f*szsággal és 8 év után kérdezd meg mit csináltál rosszul. Várjuk a további kérdéseket.
2021. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellemtelen....de ha ennyi idő alatt nem szeretett beléd, már valószínűleg már nem is fog.
2021. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Az egyetlen esélyed, hogy továbblépj az az, ha legalább egy időre megszakítasz vele minden kapcsolatot, de mivel ezt a lehetőséget kizártad, így további kellemes 20 év szenvedést a barátzónában.
2021. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
7 hónapot elvesztegettél az életedből. Ez épp elég. Gyászold meg és lépj tovább.
2021. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Én másfél évig csináltam ezt egy sráccal és életem legjobb döntése volt, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. És kb fél évig tartott mire sikerült végleg megszakítami vele mindent, de megérte
2021. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!