Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes belém akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes belém akkor miért nem lép?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult és kusza a történet. Nagy vonalakban próbálom leírni a sztorit.


Megismerkedtem egy pasival, nagyon jól haladtunk. Éreztem mellette, hogy élek. Felvidít a lénye a rosszabb napokon, illetve minden gondom elillan. Teljesen egymásba szerettünk. Az a mosoly, azok az érintések, csókok stb. biztos tudjátok mire gondolok. Azok a bizonyos pillangók jöttek is, és végre viszonzott volt. Végül ahogy lenni szokott minden ebben az életben, ez is csak egy ideig tartott. Jött a hidegzuhany. A férfinak élettársa van több éve. Teljesen összetörtem. Sírva mondta el, hogy semmi komolyat nem szeretett volna az elején, ezért sem szólt. Most viszont úgy érzi el kell mondania, mert szeret. Könyörgött, hogy ne hagyjam el, ne engedjem el mert úgy érzi belém szeretett teljesen és nagyon fájna neki.


Teljesen kitépte a szívemet úgy éreztem, viszont elengedni is képtelen voltam. Megkértem, hogy ha valóban szeret akkor meg kell mondania a párjának, hogy vége. Mindent mondjon el otthon, és akkor kezdjük elölről tiszta lappal.


Ez az ami nem következett be. Tudom, hogy szeret. Ezt nem lehet megjátszani. Ebben az egyben biztos vagyok. Kérdeztem, hogy miért nem vall színt de csak annyit mondott, hogy idő kell még neki.


Az eszem azt mondja, hogy hagyjam a francba. A szívem meg várna még rá. Nagyon kivagyok lelkileg. Valaki elmagyarázná, hogy mi folyhat itt? Lehet könnyebb lenne döntenem.


28/N 33/F


2021. márc. 18. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőm azt mondta, hogy keressem fel a párját és számoljak be. Ha a srác csak hülyít akkor mindent tagadni fog. Elvileg. Nem tudom ez mennyire jó ötlet, de elgondolkoztam rajta.
2021. márc. 18. 11:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, ha tényleg szeretne, lépne. Ugyanakkor, az is tény, hogy a döntéshez idő kell, és nem mindegy, hogy milyenek a körülmények, mik a közös dolgok az élettárssal (ház, hitel, gyerek). Tudom, hogy fáj, de ha hamarosan nem lép, nem dönt, később már nem is fog. Én is voltam ilyen helyzetben, nagyon nem egyszerű a dolog.
2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs közös hitelük, gyermek sincsen. Az albérletet felesben fizetik. Viszont nyilván nehéz lehet, ezt is megértem. 3 hónapja várok rá. Mindennap keres, hív, sms, találkozó. Egyre türelmetlenebb és kétségbe esettebb vagyok. Elmondtam neki, ha maradna akkor maradjon de akkor engem ne “hitegessen” . Esküdözik, hogy mindent megtesz, ne hagyjam el stb. Na ja:)))
2021. márc. 18. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Kettőtökön múlik, egyrészt, hogy ő tényleg képes-e, akar-e változtatni az életén, másrészt, hogy te meddig akarod/tudod elviselni a szerető szerepét. Szerintem hamarosan itt az ideje egy ultimátumnak - részedről -, mielőtt még jobban sérültök mindketten. Akkor döntenie kell, így vagy úgy.
2021. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja, tényleg nagyon "szeret" téged :D Látszik, hogy életedben nem találtál még olyan férfit, aki tényleg szerelmes lett volna beléd. Egy szerelmes férfi nem viselkedne így, mint ő veled, meg szerencsétlen barátnőjével, hanem rögtön otthagyná a csajt és veled lenne. Ez csak egy görény, aki két nő érzéseivel is játszik, mert szórakoztatja, hogy a fix punci mellett talált egy könnyűvérű kis ribizlit is.
2021. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Tehát eddig csak hazudott, hitegetett, de már komolyan gondol, mert rájött téged szeret? Nem akarlak kiábrándítani, de ez nagyon kamu szövegnek tűnik, hogy vele maradj. Nem lennék meglepve, ha van más szeretője melletted.

Élettársa van, akinek háta mögött szeretőt tart, biztos lehetsz benne a srácnak nem az őszinteség az erőssége, viszont nagyon ügyes hazudozó, ha a párja előtt hosszú idő után is rejtve vagy.

2021. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


5-ös válasza is jó lenne, ha nem személyeskedne. Mentek a zöld kezek!:)

2021. márc. 18. 12:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondtam egy kicsit bonyolult. Mert az elején nem igazán hittem abban, hogy szeret. Túl hamar mondta, hogy szeret stb. Nagyon tepert. Aztán elkezdtem bízni benne, kitárulkoztam és úgy éreztem, hogy megtaláltam akit szeretnék. Egyre mélyült a kapcsolat.Majd ugye kiderültek a dolgok. Teljesen összezavar ez az egész helyzet.
2021. márc. 18. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugraszd ki a nyulat a bokorból. Adj ultimátumot neki, ha nem fog lépni akkor nem lépne 1 év múlva sem.


Velem megtörtént egyszer régen, azonnal ultimátumot adtam, és nem lépett. De legalább kiderült és nem is lettem szerető. Sokan, ha ezt tennék, magukat kímélnék meg a későbbi lelki sérülésektől, csak az a gond, hogy várnak és várnak, pedig az ilyen férfi aki a párjának hazudik, az másnak is hazudik.

2021. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!