Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeség lenne kollégával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne kollégával (nem mindig találkozunk) egyéjszakás kalandba belemenni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nagyon bejövök neki és én is szemet vetettem rá, de csak a következményektől tartok. Ha lefekszek vele, arról mindenki tudni fog és nem akarom, hogy megváltozzon a hozzáállásuk a kollégáknak, nem akarom hallgatni mekkora ri.banc vagyok, viszont a kalandba benne lennék. másrészt nem is biztos, hogy annyira jó kaland lenne

2021. márc. 21. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező!

De, jó ötlet, szerintem nem fogja senkinek elmondani. Az ilyen légyottok előfordulnak, ő sem akarja majd, hogy mindenki erről csámcsogjon, titokban fogja tartani!



Kedves kérdező kollégája!

Sok sikert! Pacsi!

2021. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez igazából attól függ, hogy a kollégád milyen ember. Nem minden férfi olyan ám, hogy rögtön megy világgá kürtölni meg keménykedni, hogy "ő mennyire menő", hanem diszkrét és kvázi "hálás" (nem feltétlenül jó a kifejezés, talán az helyesebb, hogy "megtisztelve érzi magát"?) a dologért.


Normális esetben megtörténik és maximum ti ketten mosolyogtok majd össze mikor a hitlerbajszos főnök őrjöng vagy a többiek nyekeregnek valamin, hogy "He-he, lehet hogy itt most szar, de nekünk van egy közös szép emlékünk"

2021. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az a fajta, aki magában tartaná, hogy én megvoltam neki. Elég központi ember, mindenki ismeri
2021. márc. 21. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

3.


Nem igazán látom az összefüggést. Attól még, hogy valakit "mindenki ismer" és központi alak még nem feltétlen lesz tiszteletlen vagy bunkó, hogy kiteregesse a saját - és a te - intim kalandjait.

2021. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Osztálytárs, kolléga tabu, az ilyesmi nem szokott jól elsülni, hacsak nem akarsz hamarosan továbblépni a cégtől. Ha igen, akkor hajts rá a csajszira. Ha hosszabban tervezel a céggel, akkor hagyd ki...
2021. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha RT a monogramja, ne reménykedj el fogja mondani.


Amúgy: " Nagyon tetszik a szomszéd kocsija, elvinném egy körre, de senki ne nézzen tolvajnak légysz"


Én amúgy többek között ezért se megyek bele. Pedig csak egyszer lepippanthatnám.....

2021. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én azt feltételezem róla, hogy ilyen. Na ha ennyire nem bízok benne, akkor minek "adjam oda" magam. Talán majd alakul, nem sokára lesz rá alkalmam jobban megismerni. Csak így nem tudom hogy álljak hozzá. Ha én is akarnám ezt az egészet, akkor úgy alakítanék mindent, hogy egymás közelében legyünk, ha viszont mégse, akkor nem érdekelne az egész és a közelébe se kéne menjek.
2021. márc. 21. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem érdemes.
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.Egy éjszaka ki tudja milyen következménnyel?
2021. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még idén meglépek a cégtől, de addig se akarom magamra haragítani az egész bandát


Nem RT a monogramja

2021. márc. 21. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!