Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem nélkül nem teljes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül nem teljes az élet ?

Figyelt kérdés
Együtt lenni a másikkal. A mosolya, illata, érintése. Reggelit vinni neki az ágyba, szeretgetni, simogatni. Közös beszélgetések, élmények. Úgy érezni magad, mint a madár, amikor repül. Érzéki, vad szeretkezések, amikor a 2 test egyesül. Lüktetve elmenni a másikban, izgatni, hogy sikítson, ordibáljon. Csókolozni, míg hevesen ver a szíved, megdicsérni, milyen szép, mosolyogni. Ő az életem értelme, lángoló szerelem. Az illata, érintése kell nekem. Szava kellemes, mint a csobogó patak, a személy, aki fényesebb és drágább nekem, mint az arany.

2021. márc. 27. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Nem értek egyet.
34 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzés nem tart sokáig, a kapcsolat elején igy érzed magad, aztán elmúlik. Akkor újra a szerelmet keresed majd?
2021. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez a hülyeség?
2021. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
A személy, aki bearanyozza a szívemet. Megcukrozza, megédesíti a mindennapjaimat. Kitölti a tátongő űrt a lelkem mélyében, megszabadít rabságomból és benne újjászülethetek. Letépi láncaim, kitárja szárnyaim. Aranyszínű tündöklés, te káprázatos ragyogás.. Mi ketten örökké lobogunk a szerelem szenvedélyének lángjában.
2021. márc. 27. 19:24
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

Elég lett volna ezt belinkelned, kérdező:


[link]


Kb. azonos színvonal.

2021. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ez körülbelül az első egy-két év. Utána mik a terveid? 🤷‍♂️ Új szerelem?
2021. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket a dolgokat egy lánynak írod, még akár azt is lehetne mondani, hogy milyen romantikus vagy ( bár kissé túltolod a nyálat). Azonban csak igy a levegőbe irogatva azt tudom elképzelni, hogy a szerelembe vagy szerelmes, vagy ilyen szövegeket azért irogatsz, hátha valaki ráharap a nyáladra.
2021. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, én is ilyen naiv idealista vagyok, de sajnos mindig a bilibe lóg a kezem... felejtsd el, ilyen nincs és a mai zord és kegyetlen világban ne is reméld, hogy lesz normális, ezeknek megfelelő párod. Üdv.: Egy elvált és sokat csalódott 36/F
2021. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az igaz szerelem örök. Nincs csodálatosabb érzés. Öröktűz. Soha ki nem alszik.


Te vagy a zene a csendben, cukor a kávémban, biztos a bizonytalanban, boldogság a depresszióban, örök a végesben, gyönyörűség. Mert mit ér az élet, ha nincs kit szeretnem, nincs kihez bújnom ? Magány, te örök kín, engedj el fojtogató szíjaidból, dobd le rólam bilincseid. Szerelmemmel egyesülni, mind 2 madár, repülni a végtelenségben, elégni a másikban. Színkavalkád a szürke semmiségben, tündöklő csillogás, angyal vagy, kit talán nem is érdemlek.

2021. márc. 27. 19:32
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt megkéne kérdeznem azoktol a srácoktol akik csak szexelnek es a kapcsolattol menekulnek.
2021. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szerelmem minden cseppje egy óceán, mit irantad érzek. Válts meg engem, szabadíts ki gyötrő magányomból. Mosolyod felolvasztja jéggé fagyott szívemet, add vissza hitemet. Angyal vagy, kit talán nem is érdemlek.
2021. márc. 27. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!