Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek jó pasi ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó pasi ?

Figyelt kérdés

Sosem voltam jó pasi , nem tudom az okát , lehet hogy a kisugárzásom okozza, illetve a külsőm sem 10/10. A kérdésem az lenne , hogyan tudnám elérni azt, hogy kialakuljon rólam egy kép, ami jó pasivá tenne engem. Mindent elsöprő szerelmet életemben 1x sikerült kiváltanom valakiből, azt is hosszas próbálkozás . A testem aránytalan (noha ezen tudok változtatni). 25 évesen nem tudom miben kellene változnom , hogy vonzalmat váltsak ki a lányokból.

Tudnátok adni tanácsot?



#Rossz pasi vagyok #Jó pasi szeretnék lenni #Kilátástalan szituáció #Szeretnék szeretni #Szeretnék szeretve lenni #Vesztes vagyok
2021. ápr. 19. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Külső: edzés, stílustanácsadó, ápoltság


Belső: olyan területek találása az életben amiben sikeres tudsz lenni, előreléphetsz és élvezed így lesz önbizalmad, kisugárzásod. Olvassz el önfejlesztő könyveket, tanulj kommunikálni és szánj rá némi pénzt/időt valamilyen lelki segítő szakemberre, hogy feloldódjanak a gátlásaid.

2021. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem próbálj arra koncentrálni, hogy szerinted mitől leszel jó pasi. Keress olyan dolgokat amiktől felnézel valakire, amiket elég menőnek gondolsz és próbáld elsajátítani őket. Hogyha már magadról azt gonolod, hogy elég jó vagy akkor az már fél siker.
2021. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Keress pénzt!
2021. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tudod elfogadni magad és szeretni, addig más se fog. Ha ez a negativitás árad belőled, hogy te úgyis ronda vagy, addig mindegy. Dolgozz az önismereteden, önbizalmadon.

Lehet, hogy akár az edzés, vagy divatosabb öltözködés is sokat tud majd ezen dobni.

2021. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

"lletve a külsőm sem 10/10"


És ezzel nem vagy egyedül. A férfiak többsége nem olyan jóképű, és szépen kidolgozott testű, mint amilyen Brad Pitt volt a Trójaban. Tehát nem kell olyan magasra tenni a lécet.


A személyiség sokkal fontosabb.

2021. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Ahhoz újra kéne születned, ez genetika 😀


Persze lehet javítani a külsőn valamennyit, de csodák nincsenek.

Egy 10/5-ös pasi sosem lesz 10/10 akárhogy öltözködik, akármennyit edz, akárhogy àll a haja, akkor sem.

2021. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek hagyj fel az önbecsmérléssel. Az erősségeidre koncentrálj az már ad egy jobb kisugárzást amitől máris "menőbb" vagy. Aztán sportolj, hozd ki a maximumot magadból. Öltözködj az egyéniségedhez megfelelően. Legyenek határozott elképzeléseid mindennel kapcsolatban, merd vállalni a véleményed, de mindig maradj meg a kultúrált részben... Ja és honnan veszed hogy csak 1 embernek jöttél be eddig igazán?
2021. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!