Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelt kérdés
Emlékeztek még rá? Milyen érzés volt? Hogyan estetek vele szerelembe?

2021. máj. 9. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Fiatal ártatlan lélek volt, egy tünemény egy szépség, gyönyörű szőke haja volt...


Mostanra egy rib**anc lett..dehát változnak az idők...

2021. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az életben nem voltam szerelmes, kettő alkalommal azt gondoltam, hogy igen, de aztán kiderült, hogy "hát, mégsem".


Külsőre teljesen átlagos személyek voltak, viselkedésre pedig nem teljesen illettek a szabványba, ezért volt mindkét személy szimpatikus. De hogy nekik én miért, az már egy jó kérdés, mert már akkor is psycho voltam.

2021. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tizedikes gimnazista voltam (húha, lassan 10 éve), ő egy osztállyal alattam járt. Teljesen odavoltam érte, szinte fanatikus módon. Lestem a folyosón, a suli honlapján a névsor alapján rákerestem az összes fiúra az osztályában Facebookon, és sikerült 3-ra leszűkíteni a potenciális neveket (végül csak az évkönyvből tudtam meg jóval később, hogy hívják). Írtam neki szerelmes levelet és a barátnőmmel akartam elküldeni neki, mert ugyanarra laktak és néha egy busszal jártak haza. Egyszer majdnem elájultam a gyönyörtől, amikor a helyijáratról előttem szállt le és összeért a kezünk a kapaszkodón. Írtam ki róla kérdést gyakorin, hogy vajon mennyi pénzért állna szóba velem (szexelni nem is kellene), ha ronda vagyok 😂

Közben én magantanuló lettem, ő pedig átment másik suliba, úgyhogy végül is vagy 1,5 évvel később összeszedtem a bátorságom és ráírtam Facebookon. Ingyen szóbaállt velem, de valahogy elmúlt a varázs, egyszerre volt túl sok, hogy testközelben van és mégis túl kevés az ideálképhez, amit dédelgettem róla, szóval megijedtem és meghátráltam.

2021. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem 14 voltam mikor megismerkedtünk, egy kávézóban ahol szezonmunkán voltam. Hetente többször jártak be a haverjaival sörözni, volt hogy csak egyedül jött és jókat dumáltunk. Tisztelettudó és elragadóan kedves srác, figyelmes és nagyon empatikus. Elsőre beleszerettem. Kb 3 hónapig jártunk, baràtként váltunk el, majd barátság extrákkal lett belőle kb 2 év után. Majd újra lefokoztuk csak barátsággá mikor összejött valakivel. Mikor az a lány elhagyta teljesen tönkrement, bezárkózott, azóta nem beszéltünk. A mai napig is sokszor eszembe jut és hiányzik. Közben megházasodott, boldognak látszik (fb), aminek örülök. Szeretném ha újra beszélnénk, elragadó személyiség, de nincs merszem ráírni.
2021. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Emlékszem még rá, pedig 29 évvel ezelőtt volt. Nagyon szerelmes voltam, baráti körből jöttünk össze. Sajnos csak egy évig tartott. F
2021. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon emlékszem már. Annyi, hogy beleborított szánkóval a hóba, és azonnal kiábrándultam belőle. 5 éves voltam😂
2021. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Itt horkol mellettem, ha akarnám se tudnám elfelejteni. 😄 Csodálatos volt, fiatalok voltunk és boldogok. Utóbbi most is igaz, előbbi kevésbé.
2021. máj. 10. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!