Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazudtam a barátomnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak milyen lakásba élek. Úgyan is szégyellem. Máshogy festettem le mint ami a valóság. Nagybátyámmal osztozok egy szobán. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Alkalom adtán majd mondd el, meg azt is, hogy miért nem az igazat mondtad. Férfiakat nem szokta érdekelni a barátnőjük vagyoni helyzete.
2021. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom, még a kapcsolatotok elején álltok.

Oké, nem szép dolog a hazugság, de azért ez nem egy olyan főben járó bűn, legalábbis ha a barátod nem egy értelmi-érzelmi agyhalott, akkor ebből azért nem kéne, hogy nagy hisztit csapjon. Eléállsz, és elmondod, hogy szégyellted előtte, hogy milyen lakásban élsz, illetve féltél, hogy ha elmondod, akkor kiábrándul belőled.

2021. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

A férfiak legtöbbjét nem érdekli a nő pénze. Ha a palidat érdekelné, már nem lenne veled, mert gondolom levette, hogy csórók vagytok.


Ami ENGEM zavarna, hogy a csajom, az miért lakik egy szobában egy férfivel?

2021. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen nálam is volt. Eléggé megdöbbentett mikor bevallotta, mert nem hittem, hogy ennyire felszínesnek tart. Egyáltalán nem érdekelt :)

Szóval mondd el.

2021. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

velem is volt ilyen kidobtam mert hazudott. sose érdekel egy nő anyagi helyzete de az igen hogy legyen tanult és intelligens

22f

2021. máj. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem sokkal jobban zavarna, hogy kiderülne már a kapcsolat elején, hogy nem vagy szavahihető. Én mindig őszintén mentem neki egy kapcsolatnak és ezt is vártam el. Nálam offos lennél.

Nem az anyagi helyzet miatt…

2021. máj. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Én megérteném hogy hazudtál. Ami engen is aggasztana, hogy egy felnőtt férfival laksz egy szobában. Ez nagyon nem egészséges.
2021. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A férfiakat nem érdekli a nők anyagi helyzete. Ez csak fordítva igaz. De a kérdés tényleg az, hogy bírsz egy szobában élni egy férfivel? Egy ágyban alszotok, látott már meztelen?
2021. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hazug vagy. Mond el neki és ne tévessz meg senkit. Magad miatt sem. De ezt hogy nem érzed magadtól?
2021. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!