Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több is létezik abból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több is létezik abból a bizonyos "hazaértem" ölelésből életünk során?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyarázni... nekem 2 barátom volt eddig, hosszabb, többéves kapcsolatok. Az elsőnél egyáltalán nem éreztem ilyet soha, de a másodiknál..., amikor megölelt, csodálatos érzés töltött el. Olyan egyértelmű, biztonságos, természetes, összetartozó. Olyan "hazaértem" érzés. Akinek volt már benne része egészen biztosan tudja miről beszélek.

Sajnos elvesztettem azt a bizonyos másodikat, én nem kellettem neki.


Vajon több ember is ki tudja váltani ezt a bizonyos érzést vagy életünk során csak egy ilyen adódik? Esetleg van olyan, aki tapasztalatból tud válaszolni erre?



2021. máj. 31. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Több is létezik, de nem gyakori, sajnos.
2021. máj. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik több is igen, de mindegyik más kicsit. Én is azt éreztem a volt barátnőmnél, hogy végre! Végre itt jól érzem magam tényleg. Itt akarok maradni ameddig csak lehet. :3

Sajnos nem maradhattam sokáig. Lesz másik is akinél érezni fogod, de sose lesz ugyanolyan mint vele.

2021. máj. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Éreztem már valakinél, akiről nem hittem volna később, amit tett.

Mellé még hallgattam naponta a " nem tudok nélkuled élni" szöveget is és szinte 10 percenként azt, hogy " nagyon nagyon szeretlek ".


Az illető három éve hagyott el, és azt hallottam,éppen a negyediknek mondja azóta ugyanezeket.


Már nem hiszek ilyen szövegekben,sem az ölelés tisztaságában.

2021. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Létezik több is, de nagyon ritka. Az meg még inkább, hogy ő is haza tudott érni veled, tehát kölcsönös a dolog. Vicces, párom nem hisz ebben az Igazi dologban, de nekem egyszer random kinyögte, hogyha hinne benne én biztos az kéne legyek, mert papírra vetni nem tudna jobbat. Hozzáteszem én erre az érzésre 7 évet vártam. :/
2021. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha valakibe bele vagy zúgva, mindnél ezt érzed.
2021. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Létezik.

Kár, hogy nem mindig kölcsönös.

Lehet, hogy az ember többször, sőt, akár sokszor is szerelmes életében.

De lehet közöttük olyan, ki kiemelkedik a sorból.

2021. jún. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!