Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor viselkednek így a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor viselkednek így a férfiak?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk és most egy pár hetet külön kellett töltenünk. Egyszer videohívásoztunk és mondtam neki, hogy küldjön képet mert annyira helyes :D (korábban már volt erre példa) és azt mondta hogy nee nem akar, aztán viccesen mondtam neki hogy naaa nemár, és kicsit emelkedett hangnemben mondta, hogy nem tényleg nem akar (kicsit megilletődtem, nem akartam kínos helyzetbe hozni) . Meg amúgy is mindig zavarban van velem. Eddig nem tűnt fel, de fél év után már jobban is feloldódhatna nem? Azt mondta, más nőknél nem ilyen félénk/visszahúzódó, velem azért ilyen, mert a barátnője vagyok. Ezt most vehetem bóknak? Nem tudom miért ilyen kis shy még mindig..és mikor fog ez elmúlni és mikor fog jobban megnyílni.

Mit tehetnék?



2021. jún. 13. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy ő nem az a fajta, aki szeret magáról képeket küldeni, de ettől függetlenül szerintem ez nem akadály egy kapcsolatban!
2021. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak szeretném, ha kicsit jobban megnyílna. Érzelmileg a legnehezebb megnyílni, ezért gondoltam valami viccesebbel is lehetne kezdeni.
2021. jún. 13. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondta, más nőknél nem ilyen félénk/visszahúzódó, velem azért ilyen, mert a barátnője vagyok. Wtf? Fél év után mitől fosik? Mennyire kisgyerek?
2021. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
A félénkség annak is lehet a jele, hogy ,,szeretne neked megfelelni", tehát a legjobb formáját mutatni. A rózsaszín köd azért fél év után még nem tűnik el. Baj biztosan nem származik abból, ha leülsz vele erről beszélni.
2021. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert kertel kepet? Azt hittem a belso tulajdonsagok szamitanak.
2021. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
En se szeretek szelfizni. Ha megis megteszem akkor orakat tokolok hogy ez se jo ez se jo
2021. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, veheted bóknak :) "mikor fog ez elmúlni" - hát az attól függ: pl. minél idősebb, annál kevésbé valószínű, hogy elmúlik.

(mégis, hány évesek vagytok?)

2021. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
22 :)
2021. jún. 14. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
OK, így érthetőbb. Türelem, változhat ez még jó irányba is akár. :)
2021. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!