Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagy a párodba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagy a párodba? Lehetek boldog kapcsolatba enélkül?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki tetszik. Jol erzem magam vele ha itt van. De nem vagyok szerelmes. Semmi kod. Lehet igy hosszu boldog parkapcsolatom?
2021. jún. 20. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sanszos.
2021. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Az első kapcsolatomban kis időre megtanultam, lehetsz úgy boldogtalan, hogy hiába vagy szerelmes. Hamar meguntam. Fordítottját nem tapasztaltam.

De a férjembe hosszú-hosszú évek után is szerelmes vagyok, ha nem még jobban, mint az elején.

2021. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudnám elképzelni a kapcsolatot szerelem nélkül. A vonzalom egy dolog de az egy idő után elmúlhat, vagy más felkeltheti az érdeklődésed. Kérdéses hogy a csajszi szerelmes beléd?
2021. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Egyszer igy vagy ugy, de kell erezned azt a szerelem erzest.

Nyilvan kesobb ez valtozhat. Eleinte en is a szerelmes rozsaszin kodben voltam, aztan ez enyhult egyszeru boldogsagga, szeretette, barátsággá. De mindezt ugy, hogy eljuk a kis eletunket, aztan egy nap csak egy random beszelgetes kozben igy bevillan az agyamba, hogy “uristen, mennyire szeretem ezt az embert”. Nem rózsaszín ködben, de szívből.

2021. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi 8 éve vagyunk így együtt
2021. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem neha rohadtul felre tudja vinni a dolgokat. Aki atelte mar, az tudja. Ha te meg nem elted at, akkor lesznek meg komoly gondjaid ebbol.
2021. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Én nem is akartam szerelmes lenni, mert az állandóan csak pofára esés volt. Úgy házasodtam, hogy az eszemre hallgattam, és már 21 éve élünk házasságba, ami szuperül működik. Egyáltalán nem hiányzott az, hogy szerelem, majd évek múlva tisztul a kép, és már nem is látom olyannak mint az elején, előjön a sok hiba stb. Én most is olyannak látom mint az elején, nem képzeltem bele az idealizált férfit.
2021. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az vagyok, 11 éve vagyunk együtt. Szerintem ahhoz, hogy hosszútávon jól működjön a kapcsolat, kell az, hogy legyen szerelem. Ez ad erőt, hogy mindig továbbmenjünk együtt. Neken személy szerint hosszú távon nehéz lenne elviselni valakit, akibe nem vagyok szerelmes. De ehhez óriási szerencse kell szerintem. Én így működöm, sajnos vagy nem sajnos, nem tudok félmegoldással, mintha-érzésekkel megelégedni. Semmiben, így párkapcsolatban sem. De azt is el tudom képzelni, hogy valaki boldog tud úgy lenni, ahogy az egyik előző válaszoló írta. Mások vagyunk, mások a preferenciáink, más tesz minket boldoggá. Viszont ha felmerült benned az a kérdés, hogy boldog lehetsz-e így, akkor a válasz sajnos, nem. Szerintem.
2021. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy csak később leszel szerelmes. Meg mindenkinél más a szerelem fogalma is.
2021. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szerelmes, 22 éve vagyunk együtt, nem panaszkodom. Amit észrevettem, hogy az első perctől kezdve mindent objektíven láttam, így mindig jó irányba haladtunk.
2021. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!