Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik volt az a pillanat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt az a pillanat, amikor rájöttél, hogy szerelmes vagy a párodba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajna már nem emlékszem 🤷‍♂️ 48F
2021. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legelső.

Ennek 16 éve

2021. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt kolléganőmmel már hosszú ideje jóban voltam, de még magamnak sem mertem bevallani, hogy ez több puszta kedvelésnél. Aztán egy buli alkalmával összeakadt a tekintetünk és akkor tudtam, hogy szeretem.
2021. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy férfi, akit amikor bemutattak, annyit érzékeltem, hogy egy kellemes megjelenésű úriember. Akkor jöttem rá, hogy sikerült belezúgnom, amikor kb. egy hónap múlva kiléptem az iroda ajtaján és megláttam őt. Összetalálkozott a tekintetünk és belém csapott a villám. Nem ismertem meg, pocsék az arcmemóriám, csak egyszer láttam előtte, de ahogy a tekintetünk találkozott, jött a villámcsapás és a gyomorgörcs. A következő pillanatban ott állt mellettem, mintha mágnes rántotta volna hozzám és az elkövetkező 3 évben azt hittem belepusztulok, mire sikerült ezt a mágnest kiiktatni, mert úgy is működött, hogy közben 1,5-2 évig nem is láttuk egymást.


Kellően megviselt ez a szerelem ahhoz, hogy a következőt csak akkor ismerjem fel, amikor kiderült, hogy az illetőt nem látom többé, mert elköltözik. Nem volt köztünk semmi, más okból találkoztunk rendszeresen. Amikor megtudtam, hogy elmegy, fizikailag rosszul lettem. Addig is gyanús volt, mert túl sokat gondoltam rá, de a rosszullét után be kellett látnom, hogy ez is szerelem. Nem volt villámcsapás, se gyomorgörcs, csak szimplán piszkosul fájt, amikor elment.

2021. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először beszéltem vele. A külső nagyon fontos számomra, de hozzá passzoló hang is. Számomra nagyon fontos a női hang tónusa, egy szexi női hang számomra izgatóbb tud lenni mint egy D mell. Ha a külső és a hang is passzol akkor kezdeményezek ezerrel és ritkán csalódtam. Volt hogy nem jött össze, de az élet már csak ilyen.
2021. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!