Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éreztessem vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem vele hogy valóban fontos nekem?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel kollégák voltunk egy ideig,amikor meg ismertem már szimpatikus volt de nem kezdeményeztem,körülbelül egy fél év telt el mikor úgy gondoltam hogy meg szeretném jobban ismerni,el hívtam hogy hogy ismerjük meg egymást jobban de akkor nemet mondott mert egy másik srác volt a képben, ezt tiszteletben tartottam. Érdekes hogy ezek után kezdtünk el többet beszélgetni. Mostanra sok dolgot meg tudtunk a másikról,sokat beszélgettünk,nekem idő közben egyre szimpatikusabb lett a személyisége,és úgy érzem van benne valami plusz amit eddig olyan kevés alkalommal éreztem más nőknél,volt is egy föllángolás bennem és ezt persze ő is észre vette,akkor el mondta hogy nem szeretne kapcsolatot és hogy most sincs éppen párja. Sokat beszélgettünk erről,nagyot csalódott de arról nem beszélt hogy mi történt vele,azt mondta hogy újra össze kell magát szednie mert most nem tud így új kapcsolatba bele menni,persze ezt meg értem.Idő közben amikor nem látom vagy nem tudok róla semmit akkor hiányzik és aggódom érte,tisztában vagyok azzal hogy hogyan érzek iránta és miért,csak annyira bonyolultnak tűnik ez a helyzet,nem szeretném ha csak úgy el sétálnánk egymás mellett az életben,de tudom hogy erőltetni bármit is nem szabad mert abból csak baj lesz, ezek ellenére bennem van az hogy mennyire szeretném jobban meg ismerni,közelebbről. Nagyon rossz néha. Beszélgetünk és rossz hogy nem mondhatom el neki hogy mit érzek valójában.Ti mit gondoltok erről? Volt már valaki hasonló helyzetben? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. aug. 8. 06:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Maradj meg mellette, várd ki míg helyre áll körülötte minden és közben finoman közelíts felé. Tudja, hogy számíthat rád és figyelsz rá. Így jobban megismeritek egymást és később kialakulhat valami .


Türelmes legyél.

2021. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon ritka mikor találsz olyat, akiben megvan az a bizonyos plusz. Nem szabad elengedni csak akkor ha már lehetetlennek látod a közös jövőt. Azt tanácsolom én is, hogy legyél türelmes.
2021. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#2 Bizony nagyon nehéz találni egy olyan embert akiben ott van az a plusz, türelmes vagyok és szoktunk beszélgetni, ha a bizalom is meg van már pedig szerintem igen mert eléggé hasonlítunk egymásra,úgy értem már volt szó a bizalomról és nagyon jól esett hogy úgy érez mint én ezen a téren. Csak valóban azt vettem észre magamon hogy félek hogy az élet el sodorja tőlem,de ezt szerintem már csak azért érzem mert ő nem is tudja mennyire fontos nekem,csak annyit szeretnék hogy őszintén el tudjam neki mondani hogy mit érzek és gondolok kettőnkről, arra is nagyon kíváncsi vagyok hogy ő mikor lesz elég stabil érzelmileg hogy őszintén el tudja mondani az érzéseit.De szerintem ehhez még sok idő kell és ettől félek. Attól hogy most meg változik és érzelmileg be fog zárkózni.
2021. aug. 8. 10:10
 4/31 anonim ***** válasza:
47%

szerintem ő tényleg nem akar tőled semmit


mi nők akkor mondunk ilyeneket, h. nem állunk készen, ha nem akarunk a másiktól semmit, de nem akarjuk megbántani sem


ez a bizalom dolog mégsem szimmetrikus köztetek, hiszen nem osztotta meg veled, h. mitől került ilyen mélyre... ennek oka lehet az is, h. valójában semmi különös nem történt vele, csak így akart lerázni


sztem felesleges rá várnod, hiszen ha férfiként nézne rád és kölcsönös lenne, akkor már rég máshol tartanátok


ideje továbblépned

2021. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

Maradj vele kapcsolatban. Nyújts neki támaszt, közben amikor úgy érzed eljött a pillanat akkor mond el neki mit érzel iránta.


Bár leegyszerűsítheted az egészet és bevallhatod neki az érzéseid felé, onnantól kezdve tudni fogod a reakciójából, válaszából, hogy érdemes várni rá vagy sem.

2021. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Mondták már ezt nekem ,de nem olyan sokan,igaz nem is sok embernek mondom el ezt,kevés az az ember akiben meg is bízom és hallgatok is rá. De ettől függetlenül persze a te tanácsodat is el fogadom és köszönöm. Tudod lehet hogy velem van a baj,csak túl sokat képzelek a dologba,ez csak azért lehet mert annyira elképesztő hogy találtam egy olyan nőt akivel el tudnám képzelni a jövőt és úgy érzem tudnám igazán szeretni. Persze abban igazad van hogyha ezt ő nem így érzi vagy nem szeretné akkor az hosszú távon fogja a kapcsolatot tönkre tenni. Vagy azért mert nem tud érzelmeket érezni irántam és közvetíteni felém egy idő után ebből pedig valószínű hogy megcsalás lenne évek múlva, és az mind a kettőnk számára csak el vesztegetett idő lenne,persze nem szó szerint értve de lényegében igen. Ezért szeretném tudni a véleményeteket hogy ti mit gondoltok,persze nem ismeritek a helyzetet 100%-ban de így is jó hogy meg tudom ezt olyan emberekkel beszélni akik kívülállók.
2021. aug. 8. 14:18
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

5

"Nyújts neki támaszt, közben amikor úgy érzed eljött a pillanat akkor mond el neki mit érzel iránta."


De honnan veszed, h. ez a nő arra vágyik, h. a kérdező nyújtson neki támaszt?

Nem egy szerencsétlen, élhetetlen lényről, hanem egy felnőtt emberről van szó.


"... volt is egy föllángolás bennem és ezt persze ő is észre vette,akkor el mondta hogy nem szeretne kapcsolatot..."


Tehát teljesen felesleges vallomást tennie, hiszen már a nő rájött, h. mi a dörgés és megmondta, h. nem akar tőle semmi.

2021. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Az a te véleményed.


Mások mégis úgy látják, hogy jobban jár, ha mellette marad és háttérbe vonul addig míg a csaj nem rendezi maga körül a dolgait. Utána már könnyebb lesz eldönteni mit merre hány méter. Sok részletet nem is tudunk, így ez a legcélravezetőbb megoldás ennek tudatában. De mint írtam, leegyszerűsítheti és konkrétan elmondhatja a kérdező a lánynak mit szeretne tőle és annak tudatában dönteni nekik mi a legjobb.


Nem szabad egykönnyen feladni és tovább állni addig míg meg nem bizonyosodik a dolgok felöl. Ne a kérdező vagy mások döntsenek és itélkezzenek a másik felett hogy biztos nem kell a másik neki, hanem érdemes ennek konkrétan utánajárni. Kérdezni és beszélni. Kommunikáció sokat segít.


Hajrá kérdező. Vedd kezedbe az életed és sok sikert kívánok hogy össze jöjjön a lány.

2021. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

8


ennyire nem megy a szövegértelmezés?!


a kérdező írta, hogy a nő tud arról, h. mit érez iránta, és nem kér belőle.


át tudom érezni a nő helyzetét, mert az én életemben is van egy ffi. aki keresi a társaságom, mindenféle hülye ürügyet talál, h. rám írjon beszéljünk, pedig én semmit nem akarok tőle.


hogy lekoptassam, azt mondtam neki, h. nem hiszek a szerelembe és a munkámra akarok koncentrálni... de nem vette a lapot, és olyanokat mondott, h. az önzetlen szerelemért igenis megéri... de én azt nem tőle várom...


szóval ha én akarnék bármit tőle, jólesne ez és biztatnám


de nem... ha egy ffi. elég intelligens, veszi a lapot, és nem fut olyan szekér után, ami nem akarja felvenni

2021. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#7és 8 Most úgy érzem próbálja meg találni magát, nem egy bonyolult személyiség ezért is imádom,ami a szívén az a száján szokták mondani,persze sok mindent még biztosan nem tudok róla hisz ez nem egy kapcsolat egy komoly kapcsolat amiben már ismered a párod minden gondolatát, ezért szeretném ha rendezni tudná a dolgokat magában lezárni az eddig történteket és tiszta lappal kezdeni érzelmi szinten,hisz én sem akarom magam sem meg téveszteni vagy álmodozni arról ami nem is létezik. Tudom hogy a múltat le kell zárni ahhoz hogy legyen jövőd, tudom ez sablonos szövegnek hangzik de így van,abban biztos vagyok hogy ez egyes embereknek könnyebben megy másoknak lassabban, de ezt tiszteletben kell tartani.Nehéz nézni ahogyan szenved mert magát hibáztatja,miközben én egyszerűen imádom azt a nőt akit egy évvel ez előtt meg ismertem.
2021. aug. 8. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!