Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letiltottam, feloldottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltottam, feloldottam, kitöröltem, de mégis hogy radírozzam ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Valami meg nem nevezett, megfoghatatlan dolog kezdett kialakulni köztem és egy egyetemi ismerősöm között.

De neki van párkapcsolata. De feltűnően érdeklődő, és olyan időpontokban is beszélget velem, amikor épp a családja mellett lnne a helye, pl. estefelé, hétvégén.


Letiltottam előbb Fb-ról, aztán feloldottam, de kitöröltem a csetről, de persze pont azután keresett, írt, arra válaszoltam, majd megint kitöröltem, de nem tiltottam le... Azóta hetente többször is írunk egymásnak.

Most megint kitöröltem tegnap... talán le kéne végleg tiltani...



2021. aug. 14. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Aha
2021. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Töröld mindenhonnan, és legyen tartasod!

Az idő a többit megoldja...

2021. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

omg.. hagyd már békén. tiltsd le akkor maradjon is tiltva.


Felnőhetnél végre, hogy ne csak egy másodhegedűs akarja lenni egy kapcsolatba.

2021. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy, 13? Fel kéne már nőni inkább. Ha 2 naponta tiltod-feloldod, akkor te sem tudod, hogy mit is akarsz. Ha vki engem egyszer tilt, akkor nálam vége is van. Ez nem szeretet, hanem játszmázás.
2021. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ő nyilván nem jött rá, h. letiltottam.

nem éjjel-nappal vagyunk kontaktba.


#3 te rosszindulatú szerencsétlen, pont azt mondom, h. nem akarok háromszöget, tehát másodhegedűs se vagyok, se leszek.

2021. aug. 14. 12:30
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 miért forgatod ki a szavaimat? sehol nem írtam, h. kétnaponta! egyetlen alkalommal tiltottam le egy hétvégére.
2021. aug. 14. 12:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Chat előzmények törlésével sokat nem érsz. Tiltsd le, ha nem akarsz vele beszélni, vagy mond meg neki, hogy érzemleid vannak felé, de kapcsolata miatt ez neked így nem megy. Szakít vagy letiltod.
2021. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Ezek a mai egyetemistàk nagyon EQ betyàrok 😆


Tele van a gyk érzelmileg retardàlt diplomàs emberekkel


Már bocs , de nagyon sok szar minta alapjàn

2021. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Találj valami elfoglaltságot. Ha el vagy havazva, nem fog érdekelni mikor ír, nem válaszolsz, ő meg venni fogja a lapot
2021. aug. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Dolgozó ember vagyok, hidd el van elfoglaltságom! Attól még gondolkozhatok, a kettő nem zárja ki nálam egymást.
2021. aug. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!