Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek van egy régi fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek van egy régi fiú barátja, és mondta hogy találkoznak, 6-7 óráig vannak együtt, beszélgetnek, filmet néznek, szerintetek oke vagy nem?

Figyelt kérdés
sziasztok érdekel a véleményetek erről, szerintetek oke?

2021. aug. 23. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem oké.
2021. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha ez nem kamu, akkor nem kicsit vagy naiv. Elsétálhatsz a boltba egy madár-jelmezért, hogy tollas legyen a hátad, vagy egy szarvas-jelmezért, amiről a szarvakat szépen magadra erősítheted.


6-7 óráig vannak együtt "filmet nézni" - "hmmm-hmmm"


Hacsak a srác nem felvállaltan homoszexuális vagy aszexuális, akkor itt van arra esély, hogy több dolog is történik vagy történt már... Persze nem biztos, csak valószínű.


De ha fizikailag nem is, akkor érzelmileg van köztük valami, mert ez több, mint barátság.

2021. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
reszeletesebben, a fiú barátnak van barátnője, és meg előttem is barátok voltak, ő volt a legjobb fiú barátja de amióta együtt vagyunk én vagyok az.
2021. aug. 23. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

3.


Te csak "formálisan" vagy a legjobb barátja, mert ezt "kell" mondania.


Az pedig sajnos a mai züllött világban nem sokat jelent, hogy annak a srácnak van barátnője. Úgyse érdekli, sokak szemében még "menő" (na ja, kocsmai mentalitás) is lesz, mert "höhőőőj, két nővel van eccerre!"

2021. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ez teljesen oké. Van bizalom, van szeretet, tisztelet. Ha a párom akar találkozni egy csaj barátjával, megy, én is az én pasi barátaimmal.

Viszont azt neked kell eldönteni, hogy neked oké-e.

2021. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

oké


féltékeny majom.


nekem is van srác barátom, házas x gyerekkel, elmentünk ketten egy szabadulószobába, miután kiszabadultunk beültünk inni és dumálni, aztán sétáltunk egy nagyot és közben fagyiztunk.


megöleltük egymást búcsúzáskor.


és csak barát, semmit nem akarunk egymástól.

2021. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj, hol állítottam hogy baj hogy talalkoznak? megkérdeztem hogy másoknak oke lenne-e. az hogy bele képzelsz mást az a te bajod, “majom”:)
2021. aug. 23. 15:16
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

hát ha már a gyakorira kell ezt kiírnod, azt jelenti, h. zavar, és most vmilyen visszaigazolást vársz.


ez nem is kérdés normális esetben, h. hadd menjen a barátaival.

2021. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

A nők ebben annyira naivak, nem ismerik a férfiakat. Egy férfi csak azért barátkozik nővel, mert megdugná, vagy mert talonban tartja (most nem akarja megdugni, de később még jól jöhet), vagy hogy a csajon keresztül más csajokat ismerjen meg, akikkel dughat.


Csajok, az hogy ti nem szexelnétek a férfi barátaitokkal, az rohadtul nem azt jelenti, hogy ők sem szexelnének veletek! Akkor is, ha még nem is mozdultak rátok, akár évek alatt sem.

2021. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert te egy ösztönlény vagy, még nem mindenki az.
2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!