Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb. mennyi idő után vállalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyi idő után vállalnátok gyereket valakivel? Mennyi idő a minimum?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez sok mindentől függ, és teljesen más pl. egy távkapcsolatban, mint egy "normálban", ahol akár együtt is élnek a felek, illetve az életkoron is múlik meg anyagi tényezőkön, de tegyük fel, hogy nem távkapcsolatról, és egy húszas évei végén járó párról van szó átlagos anyagi körülményekkel.
2021. szept. 5. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miután felmértem alkalmas-e a szerepre.
2021. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Húszas éveim végén 1-2 év járás és együttélés után már vállalnék. De átlagos anyagi körülmények közé nem, mert az egy gyerek költségei mellett már átlagos alatti körülmény lesz.
2021. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Az attól függ milyen a kapcsolat és hány évesek vagyunk. A párommal 4 év után vállaltunk.
2021. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet csak időben mérni.
2021. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Min. 1-2 év együttélés után, függetlenül attól, hogy előtte milyen hosszú volt a randizós időszak.

Az a jó, ha a gyerek egy jól összecsiszolódott párhoz érkezik, mert úgyis mindent felborít.

2021. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tudom, több dolgon múlik... és természetesen egy jó kapcsolat esetén. Ami nem működik, ott jobb esetben eszükbe sem jut a feleknek a gyerekvállalás.
2021. szept. 5. 13:22
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha húszas éveink végén járnánk, normális körülmények között, jó kapcsolatban akár 1 év után is. Bőven 30 felett már nem szívesen szülnék.
2021. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Akárki akármit mond: akkor vállalnék (vállaltam) gyereket, mikor úgy éreztem, hogy ha bármi történik, egyedül is fel tudom nevelni. Minden nő magának szül. Sajnos túl sokszor láttam olyat, hogy minden jónak tűnik, aztán egyszer csak apuka fogja magát és lelép. Akár más nő miatt, akár az apaságot nem bírja, összekaptak, vagy megkattant.

Természetesen mindenki megválogatja, hogy kinek és milyen kapcsolatban, milyen körülmények között vállal gyereket, és igyekszik optimális feltételeket teremteni. Mindenki teljes családban szeretné felnevelni. De úgy nem vállalnék gyereket, hogy a férjemnek van háza, autója, jó fizetése, és ha vele valami történik, akkor egyedül egy albérletet se tudok fenntartani, mert arra számítottam, hogy majd ő...

Ugyanez hatványozottan érvényes a nagyszülői segítségre.

2021. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
30 vagyok. Párommal 2 éve vagyunk együtt, most házasodunk októberben, utána simán. De már egy éve is mertem volna, csak még nem vágytam a gyereknevelésre.
2021. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

#8

Maximálisan egyetértek veled. En ezt a saját bőrömön is tapasztaltam. Apum lelépett a szeretővel, a gyerektartásnak a felét sem utalta...ha anyumnak nem lett volna jó munkája, belegondolni se szeretnék, mi lett volna velünk. Épp ezért én sem akarnék gyereket 28-30 éves korom előtt, addigra lehet annyi félretett pénzem, hogy nyugodt szívvel szüljek. Fiatalon sosem akartam anya lenni, nem akarok kiszolgáltatottságot.

2021. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!