Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha folyamatosan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha folyamatosan az exem minden ibancnak elhord meg qurvának nevez és mindenkinek elküldi az összes üzeneteinket és megaláz és régen nagyon szeretett?

Figyelt kérdés
Talán féltékennyé akar tenni? Mit tegyek? Elküldi a fotóimat a haverjainak és qurvának nevez és úgy beszél velem mint a kutyával még a kutyával is kedvesebben beszélnek .Beszéljek az anyával mit tegyek nem akarok senkit ezzel terhelni.Régen mindent megtett volna értem és én meg bíztam benne.

2021. szept. 10. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Ki és miért szakított?


Nincs apád, hogy tartón rúgja?

2021. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
És te miért beszélsz még vele? Felkeres személyesen, nem hagy békén? Zaklat?
2021. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

"Elküldi a fotóimat a haverjainak"


Milyen fotóidat?

2021. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

'és úgy beszél velem mint a kutyával'


Miért ért beszélsz vele? Tiltás mindenhonnan.

2021. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne beszélj vele, ha zaklat, jelentsd fel. Legközelebb figyelj oda jobban, kivel létesítesz kapcsolatot, kinek milyen képeket küldesz!
2021. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Ez bosszunak tunik. Maguktol az emberek nem kezdenek bosszuba, mi az elotortenet?
2021. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Áldozathibáztatás azért befigyel szépen a válaszokban. :)

Tipikus.

2021. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg a pasi megcsalta a kérdezot a kérdezo logikusan szakított vele, aztán a pasi nem bírta elviselni.


Jelentsd fel zaklatasert, es privat kepek jogtalan hasznalataert GDPR, es ragalmazasert.

2021. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ha az exed miert beszelgettek? Foleg ha ilyen veled? Tiltsd le es felejtsd el valoszinuleg serti az egojat h szakitottatok es ezt vezeti le..
2021. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak az a gond minden nap találkozok vele
2021. szept. 10. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!