Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek. Több mint fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek. Több mint fél évig nem kell egy adott illető. Akkor utána hogyhogy mégis összejön vele?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 02:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ló nincs.
2021. szept. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Együtt voltak 9 évig. Nem rég kezdtünk el ismerkedni. 3 hónapja szakítottak. Kb 2 hete találkozgatunk. Nem az ha ló nincs jó a szamár is fajta.
2021. szept. 24. 05:17
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Akkor csak idő kellett neki hogy túl legyen azon a 9 éven és újra nyitni tudjon valaki felé.
2021. szept. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Átprogramozták az agyát, a gyanúm szerint gyíkemberek.
2021. szept. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ismerkedtek, magyarul, annyira nem is mered, hogy ezt így kijelentsd, hogy nem az a ha ló nincs tipus.
2021. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem annyi más problémám volt, ilyen olyan történések, hogy nem voltam képes egy férfival sem foglalkozni. Persze próbálkozgattam, randiztam, de tök sivár voltam érzelmi téren, annyit kivettek belőlem az intéznivalók, hogy egyszerűen nem tudtam nyitni más felé, csak egy újabb fárasztó dolognak kezeltem, és nem érdekelt az ismerkedési rész, át akartam ugrani, egyből a kapcsolati részre, és azokat az érzelmeket is akartam egyből:)


Most, hogy már alakulnak a dolgaim, rendeződnek, tudok nyitni mások felé, de azért még nem az igazi, de odáig már eljutottam, hogy nem csak kötelező kör, hanem érdekel is a másik, nem csak fáradt és idegileg, érzelmileg kimerült vagyok, amíg beszél, hanem érdekel is, nem kalandoznak el a gondolataim a tennivalókra és a saját életemre. Ennek semmi köze a másikhoz, jókor van jó helyen:)


Nálatok is ilyen lehet, amíg más baja volt, addig nem kezdett veled, most meg, hogy azt a bajt leépítette, lezárta(rossz kapcsolat), kész nyitni valaki felé, és az a valaki pont az a srác, akit eddig is bírt. Mondjuk nálatok kicsit elítélem, elég erkölcstelen dolog.. aztán ki tudja, lehet azért szakítottak, mert korábban is csak rád tudott gondolni, és ezért ment tönkre a kapcsolat. Így már nekem jobban bejönne a sztori.

2021. szept. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lo nincs
2021. szept. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha ló nincs akkor utána nem lettek volna együtt közel 10 évig. Szerintem.
2021. szept. 24. 08:52
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 Kb 3 hónapja szakítottak és velem csak olyan kicsivel több mint 2 hete kezdett el találkozgatni. Szeptember elején valamikor volt az első beszélgetés. Szóval az oka nem én lehettem.
2021. szept. 24. 08:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!