Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után új szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után új szerelem?

Figyelt kérdés

3 hete sikerült kilépnem egy 7 éve tartó mérgező kapcsolatból. Sajnos az önbizalmam sokat sérült, másfél év kellett mire elé mertem állni, hogy szakítani akarok. Teljesen elengedtem, nem gondolok rá és nagyon felszabadultam. Úgy gondoltam, hogy szingli maradok egy ideig, hiába nem viselt meg a dolog, mar a kapcsolat utolsó évében teljesen meggyászoltam az egeszet. A szakítás után egy héttel megismertem egy fiút, abszolút első látásra szerelem volt mindkettőnk részéről, rengeteget vagyunk együtt és szeretné, ha “hivatalosan” is a barátnője lennék. Fantasztikusan érzem magam vele, egyáltalán nem hiányzik a volt barátom. Szerintetek megéri fejest ugrani egy ilyenbe, hátha végre tényleg boldog leszek a fiú mellett?

Ha valaki volt hasonló helyzetben és van kedve megosztani a tapasztalatait, nagyon szívesen fogadnám.

26L



2021. okt. 7. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3 hét egy 7 éves kapcsolat után jóformán semmi. Ugyan most úgy érzed, hogy teljesen lezártad, de ez csak azért van, mert az új srác eltereli a figyelmed. Ebből akkor lehet gondod, ha valami miatt ez a kezdődő kapcsolat véget ér, akkor fognak rádzúdulni azok a traumák, amiket most nem dolgoztál fel magadban.

Ezt úgy mondom, hogy szintén egy ilyen hosszúságú kapcsolatom ért véget tavaly, szintén mérgező volt már az utolsó 1-másfél év és veled egykorú is vagyok.

Viszont: csak emiatt ne dobd el magadtól ezt a lehetőséget. Nagyon szerencsés vagy, hogy a sors máris az utadba sodort egy új szerelmet. Csak legyél nagyon résen, nehogy a mostani srác is egy bántalmazó személyiség legyen.

2021. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

7 ev utan szakitottunk a baratnommel, nagyon fajt es egy korszak lezarult... kb 1 het utan megismertem egy lanyt... eleinte csak bufelejtonek indult, vegul szerelmes lettem bele... es most nagyon boldogok vagyunk. En azt gondolom nelkule nagyon nehezen ment volna a tovabblepes.


26\F

2021. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Tényleg nagyon különleges ez a fiú, nem szeretném elveszíteni amiatt, mert hosszú kapcsolat után “illik” gyászolni egy bizonyos ideig.

Egyedül az a nehéz, hogy ami az előző kapcsolatomban gondot okozott, attól most itt is félek. Aggódom, hogy mégsem olyan kölcsönös, nem is igazán jó neki, nem szeretne velem lenni, stb. Sajnos ezek az előző kapcsolatomban mindennapos problémák voltak, soha nem lehettem igazán biztos semmiben

2021. okt. 7. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!