Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat önbizalomhiányos partnerrel. Milyen problémákat okoz?

Figyelt kérdés
Az élet összehozott egy olyan férfival akivel lehetne egy tökéletes, harmónikus kapcsolatom ha... A páromat előző kapcsolatában igen sokszor megcsalták, iranyították, hazudtak neki, sorolhatnám még. Nagy nehezen megszületett a bizalma felém (sok sok türelem kellett) és mire úgy nézne ki hogy sínen vagyunk, felüti a fejét a következő probléma. Ha egy hölgyemény ráír a páromra, szivesseget kér vagy egyertelműen próbálkozik nála, belemegy a flörtbe. 2 ilyen beszélgetést kaptam már el. Szeret.Nem csalna meg. Ezeket tisztázzuk. De kenyszert érez ra, hogy bezsebeljen bókokat, körbeudvarolják és ezt viszonozza is. Biztos vagyok benne hogy azért mert ezzel az önbizalmát akarja tuningolni ami nem lenne baj, de ha azt olvasod hogy a pasid más nöket ajnároz, még ha nem is találkozik velük ez akkor is enyhén szolva sértő, zavaró. Mit kezdjek vele? Eldobni emiatt? Nem tenném, mert tudom hogy ezek mögött nincs komoly szándék. Megneszelni vele? Túlvagyunk rajta. Nyeljem be? Van önbecsülésem. Tölem ne kapna elég megbecsülést? A seggét kinyalom. Szóval akkor hogyan tovább?

#kapcsolat #önbizalomhiány #Más nőknek írogat
2021. okt. 12. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

épp ez a baj, h. a seggét kinyalod, így azt érzi, veled ezt is megteheti.

mielőtt nagyon megsajnálod a csávót, megsúgom, ilyenekbe azok mennek inkább bele, akiknek nagyon is van egójuk, és szeretik, ha balzsamozzák nekik.


ha van önbecsülésed, ha tényleg van, akkor szakíts vele.

nem hinném, h. tisztel téged, ha más nőkkel flörtölget.

2021. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kíváncsi lennék hogy milyen férfi lehet, eléggé feminim
2021. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégegyszer leírod, hogy hölgyemény, odamegyek, és kikapcsolom a wifidet.
2021. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod is érzékeli magán, hogy nincs rendben az önbizalma/ nincs megelégedve önmagával, forduljon szakemberhez (pl. pszichológus)


De egyébként nem tudom, mennyire húzható rá a történetre az önbizalomhiányra. Más nőkkel flörtölget a hátad mögött, és ugyan az állítja, hogy nem csalna meg és nem lenne mással, de… Nekem ez nem adódik össze. Én magam is küzdök önbizalomhiánnyal, de nem rontanám meg a párkapcsolatomat azért hogy néhány felszínes bókhoz jussak. Én szeretem a párom, és ha megerősítésre vagy kedveskedésre van szükségem, hozzá fordulnák.

2021. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A páromat előző kapcsolatában igen sokszor megcsalták, iranyították, hazudtak neki, sorolhatnám még."


ez a párod verziója, messziről jött ember azt mond, amit akar.

hitelt érdemlően nem tudod ellenőrizni, h. tényleg így volt-e.

ha beszélnék az exeivel, lehet, sőt biztos, egy teljesen más sztorit hallanál.


mindig szólaljon meg a vészcsengő mindenkinél, ha az új párja áldozatként állítja be magát, akit mindenki bántott az előző kapcsolataiban.


elég egyértelmű, h. így akarta megnyerni a rokonszenvedet, megsajnáltad... ő meg vígan kavar másokkal a hátad mögött.


dobd ki.

2021. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

5# mert olyan tényleg nem létezik h az embert kihasználják megcsalják irányítják hazudnak neki és stb. csak a mesékben ugye....

egy olyan ex aki meg ilyenekre képes szerinted mit fog mondani, csak is a rosszat a srácról, és h ő tökéletes volt

2021. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

egy kapcsolatot mindig 2 ember ront el, bármennyire is nem tetszik neked, ha kimondom.


ha vki. eltolja a felelősséget, és mindig úgy állítja be, h. ő áldozat volt, és a gonosz ex, az legyen gyanús...


egyértelműen áldozatként pozicionálja magát a faszi, nincs önbizalmam, bántottak, lárifári... közben meg frankón visszaél a nő bizalmával.


ha most kérdezővel ezt megteszi, gyanítom az előző kapcsolatában is voltak ilyen húzásai, és nem véletlenül ért az csúnyán véget...

2021. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exferjemre illik a leiras. Bar kiderult h rejtett narcisztikus. Most jarok onsegito csoportba.
2021. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Belle Rose ***** válasza:
100%
Most azért, mert neki az előző kapcsolatai rosszul alakultak neked kell szenvedned? Nem hiszem, hogy ezt érdemled csak azért, mert előtted rosszul bántak vele. Ez így nem megoldás, főleg nem az önbizalomhiány kezelésére. Le kéne zárnia a múltat, hisz most veled van, ez egy új kapcsolat, ahol tiszta lappal kéne indítania. Most talán csak flörtöl, de később akár évekkel később, amikor már nem lesz elég a flört, akkor bizony meg is csalhat, aztán majd azt is az önbizalomhiányára fogja fogni?
2021. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy ilyet, rengeteg nő "barátja" volt, akikkel állandóan flörtölt, plusz még mellé minden létező ismeretlen nővel is próbálkozott. Persze ha rákérdeztünk, akkor mi voltunk a rugalmatlan, begyepesedett erénycsőszök, mert ő csak a barátnőjét imádja és a többiekbe csak mi látunk bele valamit...

Ha együtt mentünk valahova, én a falra másztam ettől, a barátnője meg a vállát vonogatta, hogy hát ő ilyen, meg ő már elfogadta... Aztán még kiderült róla, hogy látens bántalmazó is. Simán napokig piszkálta a barátnőjét, ha az valamit hibázott. Amikor meg végre kidobta a csaj - mindannyiunk megkönnyebbülésére - akkor meg körbejárt mindannyiunknál és megpróbálta bemocskolni, hogy milyen hazug és szemét volt vele. Itt szakadt meg a kapcsolatunk.

Szerintem aki ilyennel van, neki sincs nagy önbizalma/ önbecsülése.

2021. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!