Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőket kérdezném: milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezném: milyen dolgokat tett/tesz értetek a párotok, amelyekből érzitek, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Főként a kapcsolat kezdeti szakaszában vagy randizáskor tett gesztusok érdekelnének, amelyek megerősítettek, fontosak vagytok a párotoknak. De azokról a cselekedetekről is szívesen olvasok, amik már komoly párkapcsolatban történtek.

2021. okt. 19. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Az első randin segített beteljesíteni egy nagyon régi álmomat.

Megismerte a mentális problémáimból adódó legrosszabb oldalamat is, és eddig ő az egyetlen, aki ezt kezelni tudja, és nagyon is jól kezeli.

Minden héten pénteken eljön értem munkába, 200 km-ről, ahol lakik.

Finomakat főz nekem, ha nála vagyok.

Mindig mindenben segíteni akar, támaszt nyújt, engem előrébb vesz saját magánál.

2021. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeti, ismerkedős szakaszban elég, ha keres többször, érdeklődik, megoszt apróságokat az életéből. Rám reagál, meg akar ismerni és ő is engedi, hogy megismerjem.

Most épp itt tartok valakivel, úgyhogy egyelőre nem is gondolom tovább. 😉

2021. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Figyelmes, keresi a pillantásomat, látom a szemében a csillogást, hogy érdekli amit mondok. Udvarias, ő fogja meg az én kezem, és nem én az övét, szóval hogy mindent előbb csinál, mint én.

Végighallgat, segít amit tud, találkozóról nem késik, hanem előbb odaér, vagy egyszerre érünk oda.

És ha látom rajta, hogy vidám velem. Hogy keresi a társaságom. Hogy nem unatkozik mellettem. Nem pattint le, nem beszél más lányokról, nem nézi meg őket mikor együtt vagyunk. :D

Ezek kölcsönös dolgok, lesüt a másikról, ha nem őszinte.

2021. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Kinyitja nekem a kocsiajtót, mindenre emlékszik amit magamról mondtam, olyan programokra visz amiket szeretek, lovagias, akkor is hazavisz ha hulla fáradt, bemutat a barátainak, a családjának, velem tervezi a jövőjét, nem ráz le, nem kamuzik, az ágyban odaadó, nem önzőzik, odafigyel rám stb.
2021. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Odafigyel rám törödik velem. Mikor családi gondjaim adódtak mellettem állt végig, és segített mindenben. Hatalmas lelki támaszt nyújtott. Már a harmadik találkozón bemutatott a családjának. Emlékszik arra amit mesélek és miket szeretek. Már nem úgy tervezi a jövőt hogy ő, hanem úgy hogy mi. Messze lakunk egymástól,képes órákat utazni hogy velem legyen, és már tervezi hogyan tudna közelebb költözni. Meglepetéseket szervez. Mindig probál a kedvemben járni.Támogat a céljaimban, és nem lebeszél róluk.

Elfogadja a hibáimat, és segít a félelmeim leküzdésében.

2021. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

mindig erdeklodo mar a legelejetol kezdve, keresi a tarsasagom, latszik, hogy tenyleg idot akar velem tolteni, amikor csak tud, ha pedig nem vagyunk egyutt, akkor is sokat ir, hiv. ha nem jon ossze a talalkozi, akkor rendesen elszomorodik. azt is gyakran kinyilvanitja, ha hianyzom neki es tudom, hogy oszinten mondja.

kerdez es odafigyel a valaszaimra, meg is jegyzi oket, nem csakugy kifaggat mindenrol, aztan elefelejti. aprosagokkal kedveskedik, amiket tudja, hogy szeretek, kiprobalnek. kis dolog, de nagyon jol tud esni, pl. multkor megemlitettem, hogy tokre kiprobalnek x csokit, mert meg nem ettem es meglepett vele. ilyesmi gesztusok, amik azt mutatjak, hogy odafigyel ram.


belevon az eletebe teljes mertekben, mindenrol beszamol es mindenrol tudok, nem titkol semmit, hamar bemutatott a csaladjanak es baratainak. tudom az osszes kodjat es jelszavat, nem rejteget semmit.

a szexben is figyelmes es torodo, mindig az a celja, hogy nekem is jo legyen. sokat bujik, olel es nem csak a szex miatt keresi a fizikai kozelsegem.

ezen kivul sokat foz ram es elviseli, hogy en lustabb vagyok, mint o, kicsit szetszort es trehany vagyok es utalok mosogatni - ezt is gyakran megcsinalja helyettem mindenfele panaszkodas nelkul. ugy osszessegeben nem vagyok az a tipikus fozocskezo-takarito hazias no, de jol toleral nagyon es persze en is igyekszem valtozni pozitiv iranyba.

tudom, hogy kb barmiben mellettem allna es segitene, ha ugy alakulna. tudom, hogy soha nem lenne kepes bantani, verbalisan se. hosszutavra tervez velem es beszel is errol, tesz is erte. bar meg viszonylag az elejen vagyunk, eg es fold ez es a tobbi parkapcsolatom kozott a kulonbseg.

2021. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Figyelmes.

Meglepiből elém jön a buszhoz (1 órát utazok hozzá). Ha nála vagyok, kikísér. Megfőzte egyszer a kedvenc ételem munka után. Régi vágyam volt színházba menni (utál kiöltözni) és eljött velem.

Amikor összejöttünk, magához hívott vacsizni és vörös rózsával várt

Tényleg annyi, hogy megjegyzi, mi okoz nekem örömet és egyszeregyszer tesz is érte

2021. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
A kezdeti időszakban egyáltalán nem lehet tudni, mennyire vagy fontos a másiknak, ahhoz el kell telnie jó sok időnek, sokszor éveknek, hogy kiderüljön, tényleg téged akar, tényleg fontos vagy-e. Ha csak nem fülig szerelmes, az is más tészta.
2021. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!