Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtartható hosszú távon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartható hosszú távon egy olyan férfi, aki nagyon sok nőnek tetszik?

Figyelt kérdés

A szóban forgó férfinak 29 éves korára kb 6-7 barátnője volt, a leghosszabb kapcsolata 2 év, a többi kb. 1.


Én 25 éves nő vagyok, volt egy 5 éves kapcsolatom előtte. Elgondolkoztam, hogy vajon merjek-e hosszabb távon tervezni vele?


2021. nov. 3. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Beszelgetni kene vele.


Hisz e még abban ill elcsábul e olyanokra hogy az uj varázsa jobb mint egy bejáratott kaocsolat, szexre kell e neki más nő pl 1 év múlva vagy el tudja e eegy novel hosszu tavon kepzelni, minden ilyen jellegű kerdest soha nem telibe direkt feltenni, hanem máshogyan.

Ugyanis a direkt kerdesekre az ember automatikusan csak azt mondja amit a masik hallani akar.



Kb mintha csak a vilagrol a kapcsolatokrol erdekelnének a meglatasai. Pl miert csalta meg az exét, vagy akármi.

2021. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Folyt Ezeket a beszelgetéseket jobb olyannak kerdeznie akirol nem tudja hogy kötődne hozzá hanem csak ugy, mint baráti alapon. Különben nem fog megnyílni ha nem érzi azt hogy szabadon mondhat bármit nincs következménye.
2021. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Gyere össze velem, nekem 1 barátnőm sem volt még, nem kell félned. 31f
2021. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
3-as vagyok. Mármint voltak barátnőim, de azok csak barátságok voltak, úgy értem.
2021. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
6-7 kapcsolat nem olyan sok ennyi idosen. A parom most ennyi, es akkor volt ennyi kapcsolata, amikor osszejottunk 6 eve. (Persze ebben volt nehany laza, rovidebb dolog.)
2021. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megtartani szerintem senkit se lehet, viszont ha megvan a kölcsönös vonzalom, azonos az értékrend, működik a kommunikáció, ugyanazt keresitek az életben és azonosak a hosszútávú célok, működhet kapcsolatként. Amíg nem ismered szerintem kár bármilyen következtetést levonni. Beszélgess vele, randizz, miután megismerted dönts, hogy akarod az életedbe, vagy sem.
2021. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet megtartani senkit.Szabad akaratából dönt úgy mindenki, hogy megéri-e neki egy kapcsolatban maradni, vagy nem.Ennek érdekében semmit nem lehet tenni.Persze, azt meg lehet próbálni, hogy feladod önmagad és az egész életed az teszi ki, hogy másnak a kívánságát lesed, de az nem egy egészséges kapcsolat.Ez a viselkedés nem is garancia rá, hogy nem hagy el a párod.

Minden kapcsolatba úgy kell belemenni, hogy közösen tesztek érte, de mindig benne van a pakliban, hogy egyszer véget ér.Ezt sajnos muszáj felvállalni.

2021. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#6 7 vagyok.Huu nagyon hasonlót írtunk, esküszöm mikor elküldtem még nem láttam mit írtál.Talán ezek szerint lehet egy kis ráció abban, amit írtunk.
2021. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

EZ nem ettől függ, a 6-7 barátnő nem olyan sok.

Hogy nem volt valóban hosszú kapcsolata, az a jelleméből fakad, nem a kinézetéből, bár a végeredményt nézve ez mindegy.

2021. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Filmajánló: Titkok hálójában 2015
2021. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!