Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hencegtek már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hencegtek már el azzal, hogy "sikerült megdugni" titeket a munkahelyen? Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtünk el randizgatni. Én nagyon beleszerettem ebbe a férfiba. Ő 40 éves, én pedig 30. Egy munkahelyen dolgozunk, viszont a rosszindulatú kollégák miatt szerettem volna titokban tartani a kapcsolatunkat. A férfi elég nagydumás, nagyon megnyero személyisége van, és megigérte, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem, és nem fog kihasznalni. ( Azt fontos hozzatenni, hogy elmondta, hogy neki eddig csak futó kapcsolatai voltak. Ez alatt én szex kapcsolatot értettem.)

Nagyon szépen eloadta magát nekem, és tényleg nagyon komolynak tűnt. Viszont már az első randin le akart volna feküdni velem a szabadban, ami nagyon fura volt nekem. És mindig mondja, hogy menjek át hozzá, de aztán valahogy sosem kerül rá sor. Mintha szexet akarna, de nem nála, mert az kényelmetlen.

Szoval lefeküdtünk, és utána elhencegett minden férfi kollégájának erről, pedig megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek. Ráadásul ezzel nagyon megalazott a többiek előtt, de úgy látom az sem érdekli már, mert "neki megvolt az a csaj, akit mindenki meg akart dugni, és csak neki sikerült"

Az a baj, hogy szeretem a munkahelyem, 11 éve itt dolgozom, viszont mindenki úgy néz rám mint valami használt rongyra, és érzem a tekinteteken, hogy azt gondolják magukban "XY megdugta"

Ti mit tennétek ezek után? Munkahelyet valtanátok? Vagy maradnátok, és harcolnátok? Elmondjam hogy mekkora egy féreg volt, hogy kihasznalt, vagy kár az energiaert?



2021. nov. 25. 14:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
Utólag ezzel már semmit nem tudsz tenni, ez rajtad marad. Nálunk is van ilyen nő akin rajt maradt.
2021. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
85%

Mindig benyelitek a mézes madzagot...


"már az első randin le akart volna feküdni velem a szabadban, ami nagyon fura volt nekem. És mindig mondja, hogy menjek át hozzá"


Van redflag bőven.


Teljesen tipikus egyéjszakás felszedő duma, tankönyvi példa lehetne. "Ígérem, komoly lesz, de azért este gyere már át hancúrozni"

2021. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem beképzeled, hogy 'úgy' néznek rád. Ja, és akkor a pasira is nézhetnek úgy, mint egy használt rongyra.


Ne foglalkozz a témával, ne magyarázkodj, felesleges és senkinek semmi köze hozzá.

Semmiképpen se válts munkahyelet egy ilyen hazudós hímr|banc miatt.

2021. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
98%

amennyiben ez igaz (bar ketlem..), akkor miert is tekintenenek rad ugy, mint egy ‘hasznalt rongyra’? egy no sem lesz hasznalt rongy a szextol. raadasul

ahhoz 2 ember kell, ennyi erovel a pasi is egy hasznalt rongy.

2021. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
A pasira felnéznek, mert ő most itt a helyi kan király... Egy ferfinek presztízs ha megdug valakit... Egy nőnek szégyenfolt ha eldicsekednek vele
2021. nov. 25. 15:07
 6/48 anonim ***** válasza:
21%
5.ez igaz
2021. nov. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
18%
5# Ezért "tette bele" a kultúra a nőbe azt a prüdériát, ami alapján jobban megválogatja, kivel fekszik le. Akit bárki megkaphat, azt rongynak fogják nézni, sajnos - lehet nem egyet érteni,de - ez van. Ideális esetben a férfi hormonokat visszahúzza a felelősség vállalás (komoly kapcsolat szándéka), amit egy "rendes" nő elvár tőle amiért odaadja magát. Így lenne egyensúly a nemek közt. Sajnos mindig vannak átvert nők :(
2021. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
98%
#5: rosszul fogod fel.
2021. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
93%
Ha te is így állsz hozzá, az nem segít…nem leszel ettől rongy, mindenkinek joga van szabadon megélnie a szexualitasat, legyen az nő vagy férfi. A többiek véleményét meg nem kell felvenni..ne másoknak akarj megfelelni.
2021. nov. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
29%
Nem fordult elő mert eszembe se jutna a munkahelyen kavarni valakivel.
2021. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!