Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kegyetlen módszer, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kegyetlen módszer, vagy kegyes útja a lány lekoppintásának?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ebben a kérdés most mindegy, hogy én hány éves vagyok, nem ez lesz a lényeg, de kérlek segítsetek nekem. Főbbként hölgyek/lányok válaszát várom mert bár magam is pasi vagyok, a 21. Század férfiaitól nem lehet értelmes választ kapni mert a farkuk után mennek ami hányinger.

NEXT


Van egy 17 éves lány akibe szerelmes vagyok.

A szerelem nálam tényleg szerelem. (Nem bizonygatom)

Azonban a kapcsolat erős nehézségekbe ütközik de érzem van esély egy normális kapcsolatot élni.

- későn érő tipus szexualitás ügyében és nem tudja, hogy Ő fiúkhoz, vagy lányokhoz vonzódik ám a kérdés ellenére őszintén szeret, csak nagyon lassan engedi ki zárt szárnyait és enged intim közelségbe. 6 hónapja járunk és mostanság lesz az első csók. Elképzelheted. Valami olyat tudok adni neki amit más nem. Őszinte szeretetet véleményem szerint. Ezért szeretett belém.

- 200km-re lakik és még ritkán randizunk.



Most pedig… jön egy lány…akit szintén nagyon szeretek de ha Őt választanám…Qrvára csalódnék magamban és semmiben sem különböznék azon férfi társadalomtól akiktől hányni tudnék.

Akik képesek egy szerelmet tönkre tenni egy , vagy több jó szexért.


Ez a lány mindössze 15 éves.

Teljesen hetero.

Az én szerelmem legjobb barátnője.

Szintén 200km-re.

Mint kiderült idealizál engem.

Jelen pillanatban szeret engem annyira, hogy szeretne összejönni velem. Én nem fogok hazudni. Én is szeretem Őt, és még azt is el tudnám képzelni, hogy megpróbálnám vele ha nem lenne a szerelmem…de nekem igenis van valakim. Nem tehetem, de szívemben azt is érzem, hogy nem akarom. Nem szeretnék vele járni, se nem szeretnék 2 lányt tartani egyszerre.

Ez a lány gyönyörű, és odáig van értem, és hatalmas pozitívum , hogy hetero… szinte minden pont mellette szólna de mégsem így van. Nem csak az elköteleződésem végett.

Ez a lány erősen lelki sérült.

Az apja sosem volt a szerető apja. Saját maga is bevallotta, hogy egy apatipusú férfit szeretne magának akibe szerelmes lehet és én volnék most ez az illető.

A szívem súgja, hogy lehet, hogy most őszintén szeret de ebbe ne menjek bele, mert nekem nem egy lány kell akinek az apja lehetek és mellette a szerelme, mégis részben az apja volnék…hanem egy olyan lány/nő kell akit szívemből szerethetek mint férfi, és szintén így is szeretnek engem. Nem mint részben apát.

Azonban a farkam ennek ellenkezőjét súgja, miszerint amúgy is szeretem ezt a lányt, és még szűz, és Ő is szeret mire várok?


Itt jön a szív válasza a farok kérdésére: “légy türelmes és maradj hű a szerelmedhez mert hosszútávon akár örökös kapcsolat is lehet”


Amit tudni kell rólam:

A korom nem mondom el, bocsi.

Azonban, SZŰZ VAGYOK, úgy, hogy a szerelmemnél is valamennyire idősebb vagyok.

Borzasztóan vágyom megélni a szexualitást de nem tudom megélni fizetve sem. Néhányszor fizettem prostinak és egyszer sem működött. Elkapott a szó szerinti szív szúrás, rosszullét, lelki trauma. Amikor a nő kínálta magát VÉGIG ÉREZTEM “Nekem semmi keresnivalóm itt” nem azért mert annyira becsületes vagyok, hanem mert a szívem ezt diktálta.


Mivel vágyom a szexre, természetes, hogy erre a 15 éves lányra aki teljesen kapó lenne erre is…reagált a farkam. Ennek ellenére rosszul lennék ha a farkamra hallgatnék, és érzem nagyon rossz döntés lenne.


Azt találtam ki… hamarosan randizni fogok ezzel a lánnyal.

A szerelmem tud róla MERT a randi célja nem az lesz, hogy még inkább összejöjjünk, hanem egy módszerrel megértessem vele MIÉRT NEM ŐT VÁLASZTOM.


Noha jól fogjuk érezni magunkat, és garantált, hogy meg akar majd csókolni, a szerelmemnek megesküdtem amit nagyon komolyan tartok “az én ajkaim kizárólag a tiéd lehetnek”.

Nem fogom megcsókolni se nem fogom hagyni, hogy megtegye. Nem leszek groteszk. Finoman, és komolyan szeretnék beszélni vele a témáról a randi alatt.


A nap végét azzal szeretném lezárni, hogy nagyon szeretem Őt mint legjobb barátnőt, és számíthat rám bármiben, de az én helyem a szerelmemnél van.


Segítsetek pls. Ti egy ilyen szitut hogyan oldanátok meg?

“Telefon vagy CHAT felejtős. Az érzéketlenség lenne”



2021. dec. 26. 04:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
A megoldás benned van. Gondolkozz.
2021. dec. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

"Van egy 17 éves lány"



"Ez a lány mindössze 15 éves"



A kategoria: felnott parkapcsolatok....



37F incel

2021. dec. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2- drága válaszoló!

Én felnőtt vagyok.

Segítséget jöttem kérni de helyette ott szúrsz ahol tudsz a kategória miatt. Hova rakjam baxus ha èn 18 fölötti vagyok míg a másik egy fiatalkorú a 3. Meg kiskorú????


Mondd már meg!

Látszik, hogy pasiból vagy, 0 együttérzéssel

2021. dec. 26. 04:46
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Finganom kellett és véletlenül bekakkantottam az ágyba.
2021. dec. 26. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

0-13 kiskorú

14-17 fiatalkorú

18- felnőtt

2021. dec. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

"0-13 kiskorú"



Gyermekkoru, de sebaj.....



37F incel

2021. dec. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2-es vagyok, de ez tini párkapcsolati kérdés. Teljesen felesleges kislányokkal randiznod, akik 200km-re élnek, főleg, hogy mindketten komolyan problémásak, rólad nem is beszélve.

Írd meg a 15 éves kislánynak, hogy nagyon kedveled, de nem akarsz tőle semmit, probléma megoldva.

2021. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

7# velem mi a komoly probléma?


Az, hogy emberséges vagyok???


Az , hogy ezt az undorító érzéketlen megoldást számításba SE veszem mert emberből vagyok emberségesen élve???


Rohadt könnyű egy üzenetet írni 200km-ről. Persze , a gyerekek nem lehetnek szerelmesek, nem küzdhetnek lelki problémával mert ők még gyerekek. Ezaz, ha mégis problémájuk van akkor tegyünk már rá egy Qrva nagy lapáttal , hátha még mélyebb depresszióba tudjuk taszítani a gyereket.

Bravó!

Mikor ezt a csodás választ megírtad akkor még tapsoltál is magadnak???

Persze, hogy ne már.

Feltaláltad a chat felületet. Grat. Ha erre van egy ilyen zseni eszed arra is lesz ha netán a gyerek annyira zavart depresszióba esik, hogy ereket kezd el vagdosni mondván Ő senkinek nem kell????

Erre is lesz egy qrva jó chates megoldásod?

Részvételed fogod neten kinyílvánítani?

Hogy ne már hisz várjál már. Létezik Facebook is. Szuper akkor ki se mozduljunk mert ezt is megoldhatod a Qrva ágyból.


Fhu basszus…

Bár ne szólaltál volna meg.


Nem szoktam dühös lenni. Bocsánat, hogy így beszéltem. Ne haragudj kérlek. De az ekkora fasságok néha ki tudnak borítani. Elnézést

2021. dec. 26. 05:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as Nem haragszom, viszont megjegyezném, hogy rohadtul álszent a kirohanásod. Nyilván minden információt vele kapcsolatban online szereztél, sőt, ha nem tévedek személyesen sosem beszélgettél vele kettesben. Azt is megkockáztatom, hogy legfeljebb egyszer láttad.
2021. dec. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Személyesen kettesben sosem de hármasban EGYSZER igen amikor az én választottam elhozta a barátnőjét a 2. Randinkra mert meg skart ismerni valamiért.

Így bele gondolva már tudom miért.


Kettesben sosem voltunk de most először leszünk.


Minden infót róla Online?

Telefonos és chates beszèlgetéseinkből gyüjtöttem össze és egy kicsit a barátnőm is mesélt róla. Igen. Mikor megszólalt bármikor is, én figyeltem, elemeztem a szavait és hanglejtéseit is. Ahogy azt is , hogy a tik-tokon mennyire mást akar mutatni a világnak mint ami valójában. Csak a hozzá közelállók tudhatják…mi is rejtőzik az interneten mutatott szép mosolya mögött

2021. dec. 26. 05:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!