Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy új kapcsolatban meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új kapcsolatban meddig bírod ki rendes sex nélkül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Pár hétig
Több hónapig is akár
Ha van petting akkor akarmeddig. Nem fontos a rendes sex
Fel évig is tudok várni, vagy több
60 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Rögtön a szexre hajt mind a két fél, csakhogy a nők azt mondják hogy ők nem olyanok! Aztán mikor megtörténik a dolog le sem lehet rángatni a kolbaszrol!! Mert hogy milyen jó, pont az esetem méretem stb. De nem olyanok 😂😂😂😂
2022. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Én vállalom, én olyan vagyok :D

Olyan opció nem volt, hogy pár napig. Akivel nem szexeltem, azzal nem is lehetek kapcsolatban az én definícióm szerint. Ha valami konkrét oka van, akkor tudok várni 2-3 hetet, de azért nagyon sokáig nem, az időhúzásnál kevés bosszantóbb dolog van.

2022. jan. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Írok egy valós sztorit:

Egy nővel szex kapcsolatban voltam. Szólt hogy van egy srác aki tetszik neki és mennek randizni. Mondtam ők, akkor itt a vége, azt mondta dehogy is!!!! Nem akar lefeküdni úgy 1 hónapig kb, addig járjunk össze.

Szóval, a nők több vasat tartanak a tűzben, míg a férfiak, pasik nem igazán. Így hogy más éli a nőt és közben hazugsággal kezdődik egy kapcsolat az milyen őszinte kapcsolat?

2022. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
AZ milyen már, hogy a faroklehelletes leányzó szájoncsókolja a leendőjét?
2022. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi megvártuk az esküvőnk éjszakáját. 😊
2022. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

#5!

Jó hülyék voltatok. Biztos hogy nem várok vártam volna az eskuvoig vele. Mi van akkor ha valami nem stimmel a nővel vagy a pasival? Nem tudom te milyen nemű vagy, de akkor az egész életetek el van cseszve.

2022. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mi az oka annak, hogy nem szexelünk. Ha valami konkrét indok van, akkor bármeddig kibírnám (pl. nálunk előfordult, hogy nőgyógyászati gondok miatt kb. másfél hónapig nem volt szex, vagy olyan időszakunk is szokott lenni, amikor annyira fáradtak vagyunk, hogy csak beesünk az ágyba este, másnap pedig megint korán kelünk és hajtunk tovább). Ha minden oké, ráérünk, frissek és egészségesek vagyunk, akkor nem tudnám mire vélni, ha eltelne kb. egy hét úgy, hogy a páromnak eszébe sem jut a szex és az én közlekedésemre sem lenne vevő.
2022. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Az elsőre 7 hónapot vártam, de a második pasinál is mininum fél évet várnék. 21L
2022. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
12%

Én nem szoktam várni. Ha nem tudom elvenni a lány eszét, megette a fene.

Ha már prosperáló kapcsolatról szól a kérdés, egy új liaisonban általában az üregi nyulakat megszégyenítő libidó volt a jellemző.

2022. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Szűz vagyok, szóval remélem az első srác, akivel elkezdünk járni, nem akar rögtön az első alkalommal szexet.


Barátnőim szerint (tapasztaltabbak) 2 hónapot lehet várni, de petting nyugodtan mehet előtte.

2022. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!