Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ennek jövője? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek jövője? Nektek van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy rövid időre Magyarországra utazó török férfit, aki egyből megfogott. Minden este együtt mentünk valahová, majd pár nap után együtt is aludtunk, nagyon lelkes volt a találkozások során. Persze azzal tisztában vagyok, hogy rövid idő alatt nem lehetne értelmes kapcsolatot kialakítani, pláne, hogy legjobb esetben is távkapcsolat lenne egy ideig (amit alapból ellenzek, de nála elgondolkodtam).


A hazautazása előtt abban maradtunk, tartjuk a kapcsolatot, és mondta, hogy reméli, majd kiutazok az ő országába. Kíváncsi lennék, nektek van-e olyan élményetek, hogy megmaradt a beszélgetés ilyen körülmények között is.


23/L, ő 25/F



2022. jan. 9. 09:11
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Xd
2022. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Picit más a szitu, de némileg hasonlít. Nemzetközi rendezvényen találkoztunk, egy hetes vgolt és mi sülve-főve együtt voltunk. Nem volt köztünk semmi olyan, de kerestük egymás társaságát. Vége lett a rendezvénynek, mindenki hazament a saját országába. Rá 2 hónapra eljött Magyarországra, velem töltött pár napot. Aztán pár hónap múlva megint, persze a beszélgetések akkor is folyamatosak voltak mikor fizikailag nem voltunk együtt. A második magyarországi látogatásakor megbeszéltük hogy megpróbáljuk ezt a távkapcsolatot. Veszítenivalónk nincs, ha nagyon nem megy az úgyis kiderül már az elején. Iszonyú logisztika volt, mert kb fél- egy évre előre be keleltt tervezni a találkozókat, mikor, melyik országban. Nem is beszélve az anyagi áldozatokról, a befektetett energiákról. De, 4 évig ment. Aztán befejeztem a sulit, kiköltöztem és hozzámentem feleségül. Most már a nyolcadik közös évünket tapossuk.

Ami a te esetetben kérdéses ezeken felül az inkább az, hogy mennyire nagy a kulturális különbség köztetek. Az én férjem nyugat-európai, nem volt érezhető különbség, de egy törökkel azért némileg más a helyzet.

2022. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, ezek nagyon jól be tudják etetni a lányokat, de amint elvenne, nagy eséllyel bántalmazó kapcsolatban találnád magad
2022. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!