Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a nők legnagyobb titka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nők legnagyobb titka, amit a pasiknak érdemes tudni?

Figyelt kérdés
Szezám, tárulj fel!
2022. jan. 19. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem rozsa illatut finganak.
2022. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az is valami.
2022. jan. 19. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Reggel néha olyat rottyantanak, hogy a wc ablakok is beleremegnek.
2022. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

G pontot találd meg gyorsabban, mint klaviatúrán a G-t.

Amúgy meg ha bedobsz egy jófajta félmosolyt azzal nagy hatást lehet elérni náluk. Persze csak ha esete vagy a nőnek.

2022. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
érdemes tudni, hogy addig vannak csak veled, amíg nem tudnak felszedni valami jobb hímet, nincsenek érzelmeik, folyamatosan keresik a jelölteket
2022. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sokat lehet tanulni ebben a topikban.
2022. jan. 19. 22:03
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Humoros, hogy férfiak írnak ide a “nagy titkainkról” nagyrészt. Biztosan jobban tudjátok. :D


Szerintem az mindenképpen ilyen, hogy hónapok, évek munkája benne van sokszor abban, hogy utána észrevegyetek minket és tetsszünk nektek.

2022. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Ha egy férfi mellett egy nő biztonságban éri magát, akkor az a férfi meg tudja szerezni és tartani a nőt. Itt érteni kell mind fizikai, mind anyagi, mind lelki/érzelmi biztonságot.

Emiatt igenis fontos az erős, magas külső, mert fizikailag ettől érzi magát biztonságban valaki mellett a nő.

Elpárolog a szerelem, ha egy nőnek át kell vennie az irányítást és nem teljesedhet ki nőként, mert állandó anyagi rettegésben él a férfi mellett.

Lelki/érzelmi biztonság: tudom, hogy kiáll mellettem bárkivel szemben, akár a saját anyjával szemben is, ha nekem ad igazat.


És nincs az a szerelem, ami ki nem hűlne akár egy pillanat alatt a nőben, ha félni kezd egy férfi mellett.


Szerintem ebben benne van minden. Az a nő, aki szerelmes, nem lesz fadarab az ágyban. Szexuális élet megoldva.

Az a nő, aki nem fél, tehát szerelmes, boldogan szül akárhány gyereket a férfinek. Mert tudja, hogy nem fognak éhen halni a gyes alatt sem és tudja, hogy nem hagyja őt és a gyerekeit cserben soha.


Az a nő, aki mellett kiáll a párja, nem fog soha elmérgesedett viszonyban élni az anyósával sem, mert a párjához ment feleségül és nem az anyósához, ezért a helyén tudja kezelni a konfliktusokat is. Minden elmérgesedett anyós-meny viszony elsődleges oka egy anyucipicifia, akibe igazi nő nem tud szerelmes lenni.


Tehát szerintem a lényeg a biztonságérzet.

Nem arról beszélek, amikor egy férfi megvásárolja magának a nőt, nagyon óvatosan kell ezzel bánni. Szerelmet nem lehet pénzen venni. De ha a nő szerelmes, igenis éreznie kell az anyagi biztonságot ahhoz, hogy nőként ki tudjon teljesedni és merjen anya lenni és olyan anya tudjon lenni, aki boldog gyerekeket nevel.


Ha egy nő elkezd félni egy férfi mellett, annak a kapcsolatnak és annak a szerelemnek vége. Minden nő erősebb férfire vágyik. Minden nő kislány szeretne lenni egy erős férfi mellett.

Ha az utcán megtámadnak és a férfi nem védi meg a nőt, magyarázhatja utána, hogy de hát többen voltak, de hiszen kés volt náluk...persze, logikus. De a szerelemnek a nő szívében abban a pillanatban vége örökre.

2022. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Hogy képtelenek még magukhoz is őszintének lenni.
2022. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

#8: Persze, ha a párom nem megy neki 3 késes cigánynak, akkor azonnal elmúlik a szerelmem. A többi is irományod is nagy ostobaság. Például, hogy akárhány gyereket szülünk.

" Minden nő kislány szeretne lenni egy erős férfi mellett." Bocs, de nem.

2022. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!