Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha mind a két fél között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mind a két fél között elmúlt az a bizonyos fellángolás egy teljesen lezárt kapcsolat után. Na az olyankor még kialakulhat újra?

Figyelt kérdés

A kérdés viszonylag egyszerű!

Teszem fel van egy nő és van egy férfi. A nőnek nagyon tetszik a férfinak a stílusa a viselkedése és hát mindene.

Tehát szerelmes a nő a férfiba!

Ezt ha egy szóban kellene megfogalmaznom akkor ez a szó a “fellángolás” lenne.


Na de ha össze kerülnek ezzel a férfival és ez a “fellángolás” és (vagy) szerelem egyszer csak szimplán elmúlik(egy bizonyos együttélési idő után) a nő részéről ahogy minden egyéb is(kapcsolatból kilépés után kötődés stb) akkor ez a fellángolás ez a szerelem ez a vágy és egyebek még újra felébreszthető egy nőben vagy ez már ilyenkor teljesen végleg megszűnt és szerte foszlott??

Miközben a nő más valakibe szerelmes.


Azaz hogyan lehet ebben az esetben elérnie a férfinak hogy ne legyen közömbös a nő részére??


2022. febr. 10. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Nagyon nehezen de igen kialakulhat a női részről
Ez már nem fog ki alakulni soha
Veszet úgy majd jön egy másik nő
Csak a töltött káposzta jó fel melegítve :)
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha mind a két félben kihunyt a románc akkor ki akarja visszahozzni?


A règi pasi miért akarná a nőt, aki másra csorgatja a nyálát?

2022. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a férfi voltam én akibe a nő szerelmes volt anno.

Viszont ez a kémia dolog 1év 7honap együttélés után elmúlt teljesen!

A nő talált mást akire úgy néz most mint anno rám.

Viszont a mostaninak nem kell csak szexre kellett neki de annyira oda van/volt érte hogy így is bele ment a kapcsolatba a nő!


Részemről pedig akárhogyan is titkolom de érzek iránta meg mindig.

Hiába volt más is de ez az érzem nem múlik! Soha nem volt ehhez hasonlóban részem és ezért érdekelne a válasz.

Sajnos vonz engem a teste a viselkedése reggel az ő gondolatával kelek este vele fekszem. Ez már 1éve megy lassan és nem bírom már tovább!

2022. febr. 10. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmúlt, mert elmúlt ezt el kell fogadni. Nem jobb lenne egy olyan nő akinek te vagy a világ közepe?


Mit akarsz egy nőtől, aki lealázta magát is, meg téged is csakhogy valaki töltő edénye legyen? Az én szememben az ilyen exeim lettek a földel egyenlőek. Ha elszùrta elszúrta. Ne legyen visszatáncolás.

2022. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt rá példa hogy sikerült ismét feléleszteni a tüzet. Próba cseresznye
2022. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha általános vagy gimiben ismerkedtetek, akkor van esély.

De felnottkent semmi.

2022. febr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, ami elmúlt, azt nem lehet visszahozni. Próbáltam én is hátha újra visszatér a szerelem felé, de ez már lehetetlen. Engedd el végleg, amíg reménykedsz, addig fog fájni. N
2022. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet hozni, de mindkét fél kell hozzá, és nagyon nagy munka.
2022. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!