Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha rettenetesen megvisel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rettenetesen megvisel a nem beteljesült szerelem, azt ki lehet feküdni (ha épp nem dolgozom)?

Figyelt kérdés
Nem tudom kiverni a fejemből hetek óta, ha próbálom elterelni a figyelmem, egyáltalán nem megy. Próbálom racionálisan átgondolni, hátha múlik, de nem akar, emészt csak belülről és nem látok kiutakat.

2022. márc. 10. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
idő megoldja, de "kifeküdni" nem jó ötlet, mert a semmittevés során gyakran eszedbe jut. inkább keressél egy új hobbit, amibe sok energiát fektethetsz
2022. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
ja, 1-2 év és elmúlik..
2022. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezen igyekszem rajta lenni, de szellemi dolog nem jó, mert csak nézek magam elé, a fizikai kicsit jobb, bár azt nem mindig tudok, de az valóban egy kis enyhe balzsam…
2022. márc. 10. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miért nem beszélsz vele? Vagy már túl vagy rajta? Kölcsönös vagy egyoldalú?
2022. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából én egy elég jó embernek tartom magam, itt pedig sokáig nagy tisztelettel kerülgettem a lányt, szívesen jött velem vacsorázni stb. Mikor többedszer találkoztunk, akkor viszont már kezdeményeztem a csókot, de elutasított. Kiderült, összejött mással, bár ezt nem tőle tudom. Az a baj, hogy régebben is pont így maradtam le egy lányról. El kell mennem valami szakemberhez, mindig ugyanabba a folyóba lépek…
2022. márc. 10. 11:37
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor taliztál vele?

Lehet túl korán volt a csók.

De az is lehet,hazudtak neked a lánnyal kapcsolatban.

Sztm megérne még egy próbát.

2022. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze "kifeküdni", hogyne. Ha közben rajtad is fekszik valaki, akkor talán hamarabb felejtesz, ha elég primkó vagy. De csak semmit sem csinálni nem jó, mert mi másra gondolnál...? Az idő megoldja a gondokat, de nem így.
2022. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 5x találkoztunk és csak negyedszerre próbáltam csókot. Sokat vártam, mert visszafogott volt, de már kiderült, nem annyira az talán mégsem. Mamlasz lehettem. Nem hazudtak, mert képeket láttam.
2022. márc. 10. 12:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. De ha ez megnyugtat, nekem munkával se megy.
2022. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért elfogadta a meghívásokat.. Ez kihasználás inkább.
2022. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!