Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van annak jelentésőge ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak jelentésőge ha folyton arról érdeklődik van-e barátom és hogy alakul-e valakivel?

Figyelt kérdés
Aki nem akar többet azt is érdekelheti ennyire hogy hogyan állok a pasikkal?
2022. márc. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Nekem is volt olyan férfi ismerősöm, aki mindig kérdezte van-e valakim, miközben neki végig volt.
2022. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ti nők is szoktatok beszélni ilyesmiről, nem? Akkor meg?

Nálam férfiként éppen ez a szakítópróbák egyike! Az a nő, aki kibeszéli velem a pasi ügyeit, az bizonyítja, hogy barátok lehetünk, az a nő, aki hallgat az exeiről meg nem akar velem úgy beszélni mintha mondjuk egy nővel a témáról, abból tudom, hogy rám nem barátként, hanem pasiként tekint, tehát akkor még dolgoznunk kell azon, hogy barátok legyünk, vagy egyáltalán nem leszünk...

2022. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vannak lány barátaim.

Más fiúk meg nem kérdezték ennyire, meg folyamat.

Úgy értem majdnem naponta kérdezgeti.

Nem tudom mit gondoljak ezzel kapcsolatban, mert egyik barátom se kérdezgette ennyire.

2022. márc. 27. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy naponta, az akkor más...
2022. márc. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha egyszer már világosan megválaszoltad neki ezt a kérdést, akkor miért kérdezi meg újra és újra. Vagy nem hisz neked, vagy azt gondolja, hogy a helyzet bármikor megváltozhat talán.


Egyébként ha akar valamit tőled, azt úgyis jelezni fogja, méghozzá ennél sokkal egyértelműbben. A férfiak nem szoktak rejtett üzenetekkel közeledni, kivéve talán a tutyimutyikat. Ha közeledni szeretne, meg fog hívni egy rendes randira, hidd el.

2022. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!