Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem nagyon működnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem nagyon működnek a nagyobb korkülönbséges párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
A pszichológusom azt mondta már 30 as éveim végén már inkább saját korosztályom belit nézzek vagy picit fiatalabbat vagy picit öregebbet vagy velem egykorút.szóval húszas évek második felében járót ne mert az nagy különbség. Azt mondja később minden kiütközik ilyen kapcsolatok ritkán működnek.

2022. ápr. 2. 04:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Hát Leonardo DiCaprio is kidobálja a csajait 25 éves koruk elmúltával.


Neki ez vált be.

2022. ápr. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
73%
Férjemmel közel 9 év van köztünk (ő az idősebb), nem tudom, ez nagynak számít-e, de nálunk nem okoz problémát. Igazából fel se tűnik, mindig ilyenkor szembesülök csak vele, mikor konkrétan szóba kerül.
2022. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha az olyan ember mondja, aki ismer engem és jót akar nekem, arra hallgatnék. Ha idegeneknél tartasz közvéleménykutatást, akkor valakinek bejön valakinek nem. Mert embertől, személyiségtől függ.
2022. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Személyiség függő, de szerintem a férfi javára 15 év, nő javára 7-8 év különbség max., ami működik.
2022. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ebben a korosztályban 10 év kortöbblet a férfi oldalán nem tűnik kezelhetetlenül nagy különbségnek. Kihívásokat állít(hat) a párkapcsolat elé, de szerintem nem megoldhatatlan.


Ettől függetlenül nyilván okkal mondta, amit mondott, minden bizonnyal látott már egyet és mást. Szerintem is jobban járnál egy korban közelebbivel.


Szóval meghallgatnám a tanácsot, és mint szempontot, mindenképpen figyelembe venném, de ökölszabályként nem kezelném.

2022. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Szintén 9 év a férfi javára nálunk, nincs probléma.
2022. ápr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
10 évvel fiatalabb a pasim nálam, 1,5 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, nálunk működik. Nem kell általánosítani.
2022. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
20-on éves pasasként nekem pl nem sok kedvem lenen egy szottyadt 40-es nőhöz, volt már szerencsém. Undormány, finoman szólva. Nem tudom miért gondolják, hogy egy fiatalabb férfinek ez jó.
2022. ápr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

Felnőtt, realista, érett, férfiként.


Mindegy, hogy ki és mit kamuzik, a nyugodt élet, és nyugodt párkapcsolat titka az anyagi biztonság.

Ehhez pedig érett férfi kell. Ezért az okos fiatal nő ilyet keres. (Tudom, itt a Gyakorin mindenki diákmelóval keres havi 300-at, és 21 évesen, diploma és doktori birtokában, hitelmentes házat vesz Budán. És anyám még szűz.)

2022. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjem tíz évvel volt idősebb nálam, haláláig együtt éltünk. Ha visszamehetnék az időben, ma is őt választanám.
2022. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!