Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő amíg elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő amíg elmúlik a plátói szerelem? Főként férfiak válasza érdekel, akik felnőtt korban szerettek bele a hölgybe.

Figyelt kérdés
Elmúlik valaha, vagy egy része mindig ott marad benned?

2022. ápr. 7. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 1,5 éve tart.
2022. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1# ha néha látod, az mégjobban fellobantja a tüzet benned?
2022. ápr. 7. 07:48
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Én 42 éves vagyok. Nem kergetek már plátói szerelmeket, nem bonyolítom az életem és nem vagyok önmagam ellensége. Ez elment 16 évesen, de könyörgöm nőjjünk már fel.
2022. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2

Majdnem minden nap látom (munkahelyen).

2022. ápr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Előfordult nem is egyszer. Nálam az idő és a távolság vált be ilyen esetekben. Vagyis kerültem őket ahogy csak tudtam, aztán idővel elmúlt az érzés. Persze nem egyik napról a másikra. Jó pár hét, olykor hónap is kellett hozzá.
2022. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3# nyílván senki sem szívesen kerget plátói szerelmeket, nem hiszem, hogy bárkinek is jól jön az ezzel járó bonyodalom...

Úgy gondolom,ha jön az az érzés az ellen sokat nem tudsz tenni, még akkor sem ha próbálod kizárni.

2022. ápr. 7. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudsz mit tenni ellene… én nőként élem ezt meg és nem kis energia magamban tartani a titkomat. Fájdalmas, szívszaggató, kiszolgáltatott érzés. :(
2022. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Barátom plátoi szerelme valamelyik rokonának a felesége volt. Szinte irult pirult is amikor csak téma volt es folyamat szivecskézte azokat a képeit amin csak ő van stb.

Szemembe tagadta, de egyértelmu volt pedig.


Aztán a kapcsolatunkkal nekem rengeteg bajom is volt szoval szakitottam, lett masik barátom.


Na akkor tűnt ugy hogy sz.rik a plátói szerelmére mert sírva rívva rágta a kuszoböm lehozta a csillagokat, a szakitás miatt lefogyott vagy 10 kg-t.

Szinte sütött rola az hogy hirtelen én lettem a plátói neki a szakitással.

2022. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
* 1 évet jártam vele. Szoval 1 év mulva a szakítással rájött arra hogy sz.rt se ér neki a plátói szerelme, mert egy lett egy uj plátoi szerelme🤣
2022. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes az ilyet férfi oldalról olvasni :)

Olyan jó lenne néha bele látni a lelketekbe, mi is zajlik bennetek.

Mondjuk egy ilyen plátói szerelemnél.

2022. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!