Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Állandóan csak rá gondolok,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan csak rá gondolok,nem akarok rá gondolni.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megszerettem,nem tudom O hogy érez.Lefekudtunk,ami fantasztikus volt,és azóta írt és beszélünk,de konkrétan alig látom,messze lakik.

Nem tudom,O mit érez,de én állandóan azt lesem,hogy mikor ír.Minden olyan üres nélküle,de egyszerre bánom is,hogy lefekudtunk,mert így megrosszabb minden.Faj,ha arra gondolok,hogy serulni fogok

Hogyan hatraljak meg,hogyan ne érezzem azt,amit érzek?


2022. máj. 1. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kár vilt messze levővel összejönni.


En amikor ezt éreztem szex után valakivel mintha be lennék drogozva akkora love bombing jött, (en nem adtam neki ki az érzéseimet, nem tudta ezt rolam)de benne is ez volt es ugyanabban a percben is, és olyanokat irt, hogy szabályosan beleőrül szinte a hiányomba, soha nem érzett még ilyet. Azaz nála is beütött a love bombing, es tudtunk spontán random bármikor bárhol találkozni.

De én előtte kőkeményen szűrtem is hogy olyan kell aki közel van.

2022. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*kár volt
2022. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazabol itt lakik ahol én,ebben a városban,csak egy fél évre máshová költözött.
2022. máj. 1. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!