Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha eddig a vékony nők voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig a vékony nők voltak az eseteid, de valaki külsőre sokat változna érted, akkor mi lenne az a pont, hogy vissza tudnád utasítani?

Figyelt kérdés
Van egy szép, telt nő. Szerelmes lesz valakibe, érte sokat változik. Aki iránt érzelmeket táplál, annak is tetszik a változás, kedveli a személyiségét, amit lát. Ti ilyen esetben, tudtok nemet mondani a kezdeményezésre, mikor?
2022. máj. 5. 19:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért munkahely kategória, mert valós eseményeket dolgoz fel a téma, ami ott történt a munkahelyen.
2022. máj. 5. 19:49
 2/17 anonim válasza:
....na de miért akarnám visszautasítani? Ha, felteszem, az egyetlen "kontra" a tstsúly?
2022. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Mi az a telt? +20-30?

Sokat változik, mennyi kg?

Saját tapasztalat alapján nem, ha megkapja akit akar pár hónap és rosszabb lesz mint volt.

Aki az aktív pár férj apa keresés idejében ennyire leizélja magát és igénytelen, önző nevezzük bárminek, azzal mi lesz 5év házasság után?

2022. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakiben egyaltalan nem vonzo ha miattam fogy es megszallott.
2022. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a szep telt nő?
2022. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az érzéseim tiszták. Mi bajod van velük?
2022. máj. 5. 20:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmas, csúnya, boldogtalan szakítás lesz a vége.


A csaj vagy anorexiás lesz és kihullanak a fogai, vagy visszahízza magát és a pasi kidobja.

A legritkább eset az, hogy egy ilyen fogyás egészségbe megy át.

2022. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

Ha lefogy, magáért tegye, azt válogasson a pasik között, az adott csávó meg csak nézhesse, sose kaphassa meg.

Ez így milyen már...

2022. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló helyzetben voltam közel 40 éves nőként, de tapasztalatból mondom, hogy magad miatt foggy, mert akkor nem hízol vissza.


16 kiló mínusznál tartok jelenleg február közepe óta, de a súllyal együtt az érzéseimet is elvesztettem az ominózus férfi irányába. Ugyanis, ha teltebbként nem kellettem neki, akkor így már ne akarjon, mert a személyiségem nem változott. Így nincs miért visszautasítania.


Neked is javaslom, hogy felejtsd el a férfit, ha teltebbként nem kellettél neki.

2022. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem a kérdést. Most akkor tetszik a nő vagy sem? Miért akarod visszautasítani? 🤔
2022. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!