Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy az akivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az akivel csak randiztam jobban hiányzik mint az exem?

Figyelt kérdés

Tavaly szakitottam a 3 éves kapcsolatommal mert ellaposodott, megváltoztunk.


Elmentem erasmusra, ahol találkoztam egy lánnyal, egyutt töltöttük szinte a teljes erasmust, ugy ereztem magam vele mint ahogy az exemmel soha.

Osszesen kb 2 honapot voltunk egyutt, talalkozott a barataimmal akik meglatogattak, en is az oveivel.


Vegig tudtuk, hogy utana nem fog mukodni mert nem akarunk tavkapcsolatot es nekem kozben nagyon buntudatom volt h a szakits utan egy honappal mar van is valakim.


Azota is csak ra gondolok, nem beszelunk mert ebben egyeztünk meg h jobb lesz igy.

Mar azon gondolkozom hogy kikoltozom hozza…el fog ez múlni?

Kb ugy erzem belebetegszem, nem tudok se aludni se enni, nem elvezem senki tarsasagat mert vele akarok lenni.


Lassan pszichologus segítséget fogok kerni.:(


25/F


2022. máj. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked csak alkalom hianyzik egy nőhöz.

Alakits ki más csajokkal.is ilyen kapcsolatokat

2022. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok. Próbáltam ismerkedni de csak a finn lánnyal tudom őket összehasonlítani
2022. máj. 6. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sajnálatos, ha a sok százezer nőből te csak 1-2-vel tudsz oldott jo kapcsolatot kialakitani es utánuk szaladnal csak, foggal korommel, a másik 99.998 csajjal meg nem vagy képes semmire.
2022. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert az normalis szerinted harmas ha mindenkibe szerelmes lesz valaki? Ilyen testi/lelki vonzalom csak ritkán alakul ki ket ember kozott
2022. máj. 6. 19:41
 5/5 anonim válasza:

"Mar azon gondolkoztam hogy kikoltozom hozza.." Erre megvan egyébként a reális lehetőséged? Úgy értem fenn tudnád magad tartani kint, találnál munkát?


Mert ha igen, és a lány érzéseiben is biztos vagy, akkor én a helyedben kiköltöznék.


Ha nincs lehetőséged most kiköltözni, de van rá reális esély a közeljövőben, akkor a fenntartásaitok ellenére átmeneti megoldásként tehetnétek egy próbát a távkapcsolattal.


Ha egyáltalán nincs lehetőséged kimenni (vagy neki idejönni), akkor sajnos csak az idő segíthet a problémádon :(

2022. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!