Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legelső szerelmedre ( +3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legelső szerelmedre ( +3 éves kapcsolatok) még máshogy gondolsz? Jobban megérint ha látod őt? Ha más lánnyal össze házasodik, gyermeke lesz, fáj még neked ha látod?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is gondolok rá soha, csak akkor jut eszembe amikor rákérdez valaki vagy ilyen kérdéseknél. Amúgy teljes közöny.
2022. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen közömbös.
2022. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Annak ellenére hogy ma már nem kellene, (c.gány, tizenévesen jártunk, de ma már örülök hogy nincsenek c.gánygyerekeim)mégsem akarnám látni a gyerekeit meg az idilli vagy nem idilli családját sem, arrol sem akarnék tudni, hogy ne fájjon, ha esetleg meghalt volna.


Valahol még megérintene, hogy akivel kéklagunás gyermeki tiszta szerelmem volt éveken át, és első szexualis kapcsolat stb azt nekem felnőtten ugy kellene viszont látnom, mintha csak vmi parhuzamos vilagban élnénk. Neki van egy élete es nekem egy másik életem, es a kettőnek egymáshoz semmi köze nincs, a korábbi hatalmas filmbeli romeo es juliás szerelem ellenére sem. (Kényszerito körülmények miatt kellett szakítanunk es egyutt sirtunk meg a többi is jött mint a regenyben)


Lehet inkább az fájna, azt szimbolizalná csak, hogy a legnagyobb szerelem is amiben egymásért adnátok az életeteket is, elmulik vagy sz.rt se ér. Akkor mi az hogy nagy ő. Mi az hogy szerelem. Ha a leghatalmasabb is elmulni képes. Ezzel szembesülni nem akarnék. Elég a tudat csak.

2022. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl mint a Titanic. Az a nő is siman uj életet kezdett boldog család. Korábbi nagyszerelem ide vagy oda.
2022. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*Persze örülnék neki hogy boldog. Az ő boldogsága valahol az enyém is. De nem akarok errol tudni.
2022. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben telibeszarom őt. Osztályfőnököm fia, párszor már láttam azóta, olyan, mintha sosem lettünk volna együtt. Pedig bőgtem, mint a szarvas, mikor szakítottunk, azt hittem, abba fogok beledögleni.
2022. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ugyanúgy a múltam része mint minden más abból az időből. Nem szoktam már rá gondolni, mivel vannak közös ismerőseink, néha látok róla fotókat és nagyjából tudom, hogy mi van vele, de így visszagondolva nem is értem, mit ettem rajta anno annyira :D Most boldogabb vagyok a jelenlegi párommal, életemmel, mint vele valaha, szóval nincs is miért szomorkodnom, hogy vége lett.

Pedig akkor azért eléggé padlóra vágott a szakítás, engem a derült égből ért, és nagyon durván megviselt, több év kellett, mire ténylegesen kihevertem.

2022. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, azt se tudom, hogy él-e. Legyen boldog, én is az vagyok.
2022. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A legelső szerelmem volt a legkevésbé fontos és meghatározó az életemben, az évek távlatából már az arcára sem emlékszem.
2022. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3-mal teljesen egyetértek.
2022. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!