Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak szexelnétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szexelnétek úgy hosszútávon egy nővel, hogy sejtitek, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés

Ha tisztázva van, hogy csak szexkapcsolat lehet, mert a férfi nem áll készen kapcsolatra. A nő elfogadja, de többet érez.

Ha ezt érzitek folytatjátok vele a kapcsolatot? Vagy inkább azt mondjátok az ő érdekében hagyjátok abba.

Nem hiszem, hogy lenne ilyen férfi, ha jó a szex, nem érdekli a nő csak azért szexel vele, mert reméli egyszer több lehet.



2022. júl. 8. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy ferfi szexkapcsolatot akar, akkor ott akarmit is csinalsz, nem fog valtozni. O tartja magat ahhoz, hogy ez csak szexkapcsolat. A te reszedert te felelsz.
2022. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Ugy megjobb :)
2022. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

van olyan, aki így is folyatatná, igen. Alapból, mivel csak szexkapcsolatot akart, nem vagy számára megfelelő partner. Ő mást akar.

Az meg már adott embertől függ, hogy egy ilyen számára semleges embert kihasznál miután megtudja, hogy szerelmes, vagy az ő érdekében inkább szakít

2022. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
16%

Pont ezért választok inkább férjezett nőket. Részint nekem az élvezet jut belőlük, a gond a férjé, másrészt titokban tartják a viszonyt, így nem tudnak egymásról, hamradrészt nem nekem kell mennem hozzájuk, hanem ők jönnek hozzám, továbbá ajándékokra se kell költenem, mert otthon hogy magyarázná meg.

Ha meg belémszeret, csk még jobb, mert még készségesebb és irányíthatóbb.

2 olyan nőm volt, aki el is vált miattam, az egyik nem tudott azon a településen maradni, ahol lakunk, vissza kellett költöznie a szüleihez, szerencsére ők jó messze laktak.

A másik meg olyan hülye volt, hogy mindent bevett amit mondtam. Még 1 évvel a válása után se vállaltam fel vele a kapcsolatot, közben gyerekem is lett egy másik nőtől, de ha az anyja nem tudja meg, még mindig járna hozzám. Most egy munkahelyen dolgozunk (miattam jött oda dolgozni) és ha épp nem lesz másik nőm, secperc alatt vissza tudom szerezni.

2022. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne fair dolog.
2022. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyilván én vagyok a nő.

Nekem eléggé fáj ez így, de nekem is jó a szex, sőt nagyon is. Próbálom inkább ignorálni mindig, nem írok neki, meg azt mondom magamnak, hogy nem is érdekel, nem találkozok vele többet, aztán ír valami aranyosat, megnézi mindig a facebook storymat, pedig nem is vagyunk ismerősök.

2022. júl. 8. 15:19
 7/14 A kérdező kommentje:
4es ne haragudj, de amit te írsz, hogy ha beléd szeret csak még irányíthatóbb az full kihasználás, nem tehet az érzéséről, te meg manipulálod, elég gusztustalan.
2022. júl. 8. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Aki ilyesmiben utazik, az meg is érdemli a büntetéseket...

Bele se kezdenék "ilyenbe".

2022. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
#6: az a nagy kérdés, hogy meddig akarsz szenvedni
2022. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen
2022. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!