Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mostani orvostanhallgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani orvostanhallgató lányok a joghallgatókkal is összejönnek? Vagy a csinos medikákra is az jellemző, hogy csak szaktárssal jönnek össze?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nagyon leköti őket a szakma, leggyakrabban kollégákkal találkoznak.

Ritka kivétel, hogy valamelyik páciens, vagy valamilyen baráti körből hozza össze őket a sors. Ezek gyakori, de nem törvényszerű dolgok.

2022. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Engem megvizsgálhatna egy csinos orvoshallgató hölgyemény!:)
2022. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Sem orvosi, sem joghallgatóval, nem jönnék össze. Élni akarok, és ez egy diák mellett nem megy.
2022. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem a kérdésbe írni, hogy csak orvosira járók válaszoljanak már. Egy joghallgatónak is van esélye?


22F

2022. júl. 10. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
"Jogász, fogász nem doktor."
2022. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés nettó hülyeség. Nyilván azzal fogok összejönni aki tetszik. Ha joghallgató akkor azzal. Az orvosi miatt annyit érzek kicsit hátránynak, hogy talán kevesebbet járok bulizni (mint pl lakótársaim) így sokszor tényleg csak a szaktársakra tudok támaszkodni ismerkedés szempontjából. Vagy amikor gyakorlaton vagyok akkor a kórházban a rezidensekre. De ha elmegyek bulizni vagy esetleg baráti társasággal valahova és egy olyan joghallgató kezd ki velem aki tetszik, akkor nem utasítom vissza azért mert jogot tanul.
2022. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi barátnőim/volt szaktársaim tudtommal nem a foglalkozásuk alapján választottak párt. Voltak/vannak a pasijaik között tanárok, katonák, egyszerű kétkezi munkások, orvosok, ápolók, mérnökök és mindenféle szakos egyetemisták is.
2022. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok orvost ismerek és ők például sokszor nem is orvos pasival jönnek össze, tulajdonképpen közülük egy sem orvossal jött össze. Az egyik (fogorvos) párja gyógyszerész, a másik (pulmonológus vagyis tüdőgyógyász) férje informatikus, a harmadiké, egy gyermekorvosé meg mérnök. Férfi orvosok esetében ugyanez tehát biztos gyakori, hogy orvossal jönnek össze, olyanról is tudok, de sok olyan férfi orvost ismerek akik nem orvossal jöttek össze. Ismerek orvost, akinek tanár a felesége, de olyan is van, aki bölcsésszel jött össze, mármint a lány bölcsészkaron végzett, de azt nem tudom hol dolgozik most. Ez az orvos idén végzett és azt hiszem most a sürgősségin dolgozik, de egy onkológusról is tudom, hogy bölcsész lánnyal járt, nem tudom szakítottak-e azóta.

Én úgy látom, nem feltétlenül csak orvossal jönnek össze az orvosok. Az én családomban sem úgy volt, édesapám orvos volt, de édesanyám nem. Akikről fentebb írtam, hogy orvosok és nem orvosokkal jöttek össze, ők rezidensek vagy csak 2-3 éve szakorvosok, de apukám kollégáiról ugyanezt tudnám elmondani, hogy nagyon sokszor egy orvos nem is orvossal van párkapcsolatban. Én úgy gondolom, hogy azért ők is az embert nézik és nem a foglalkozást és ha a nem orvos fél megértő az orvos párjával szemben és nem piszkálja amiért ügyeletet kell vállalni hétvégén meg ünnepekkor vagy nagyon fáradtan esik haza mert egy több órás műtétet végzett el, akkor működhet az orvos és nem orvos kapcsolata is.

2022. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem gépésztechnikus párom van. Én ötödéves orvostanhallgató vagyok. Nem a végzettség számít . Sokkal inkább a megértés, a támogatás . Volt mérnök párom , ment a hiszti sokszor , hogy miért tanulok ennyit , miért nem foglalkozok vele többet , stb. Na az x.műsora után repült . A mostani párom egy főnyeremény . Jobbat kívánni sem tudnék.
2022. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!