Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy a francba léteznek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba léteznek még ilyen naiv nők ráadásul felnőtt?

Figyelt kérdés

Még egy kislánytól megérteném ezt a filmes álmodozást


"Hogyha szeretek egy Férfit, észreveszem lelke mélyén a Királyfit. Miért? Mert azt szeretem benne! A békát nem lehet szeretni! Nő még nem szeretett férfit azért, mert pitiáner, önző, aljas, ügyeskedő, erőszakos, mert hazug vagy becstelen! A Szeretet még az "ősi világból" való - és ezért szeretni csakis az értéket lehet!A szépet, az igazat, a valóban erőset. S ha Én, mint Nő, meglátom a békában a Királyfit - mert meglátom, ha Szeretem, nincs mese! - még nehezebb helyzetbe kerülök. Mert észreveszi rajtam, hogy látom az ő elárult valóját. Kritikát olvas ki a szememből. Leleplezést. Olyan tükre leszek, amelybe nem szívesen néz. Ellentétben a mesével, minden békát halálosan feldühít, ha a királyfit megpillantják benne." Azeert jöhetne maar 1 ilyen dühös békaaa kiráályfiii😘😅🙃🤴🙏


(Müller Péter: Férfiélet, női sors)❤


Írták neki,hogy ébredjen fel de azt mondta ő ebből nem ad lejebb


Mondták neki a szerelem nem tart örökké

Válasz:Deee..ha igazii😘🥰


Sajnos az élet nem úgy működik mint egy film,ezt nekem is bekellett látni

Azt is mondta neki koronás béka kell nem sima.



2022. júl. 14. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ferfi szerelmes azt valoban eszre lehet venni.

Ez van leirva ilyen bekamesével.nem?

2022. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is a békamese hanem ahogy hisz a dologban közben meg valószínű nem érti a dolgok miért nem adódnak meg neki vagy miért csak idiótákba botlik. Ha már béka királyfi szinonimával élünk sokszor ott a béka királyfi csak azokra a férfiakra ezek a nők nagy ívben szarnak mert hát a mesebeli elvárásoknak nem felelnek meg száz százalékig
2022. júl. 14. 16:14
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Elvennéd egy gyerektol hogy higyjem a mikulasban telapoban meg a husveti nyusziban? Ráernek csalodni a vilagban

Addig jo mig gyerek lehet.

2022. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3/


De ez nem gyerek hanem kb harmincas nő de lehet csak 28 éves...

2022. júl. 14. 16:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
De ez téged miért zavar? A béka kategóriába esel nála?
2022. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Megláttam hogy Müller Péter és most nem azért, de ha egy nő abból inspiralodik amit az a pasi írt akkor mit vársz?

Amúgy meg néha jobb az alomvilag mint a valóság. Minek ebresztened fel akkor?

2022. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is utáltam ezeket az erőltetett "Nőjj már fel!" dumákat (Általában azok mondják ezt, akik a Bibliára is azt mondják, hogy az egy "kitalált hülye mese a képzeld barátról" miközben még mindig a (80'as években lecsengett) technológiai optimizmust tolják, és megváltóként tekintenek a bitcoinra).

Kicsit olyan, mint amikor az incelek győzködnek, hogy vedd már be a fekete kapszulát. Ezeket az irományokat nem szó szerint kell érteni, főleg nem egy írótól (M. Pétert mondjuk hagyjuk...), aki tudtommal nem párterapeuta, de még csak nem is pszichológus.

2022. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, mi a bajod.

Most az a bajod, hogy semmit nem látott benned ez a nő és visszautasított?

2022. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A tény hogy annyira érdekel hogy mások mit hisznek és mit nem, hogy feljössz gykra hőbörögni miatta, önmagában is gyerekesebb mint hinni M. Peti békáiban.

Engedd el, nem kell kattogni rajta. Képzeld el milyen lenne ha minden egyes ember kérdéseket írna ki arról, ha valami neki nem tetsző véleménnyel találkozik.

2022. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A régi sláger jutott eszembe:


Holdvilágos éjszakán

miről álmodik a lány?

Hogy jön egy királyfi tán,

hófehér paripán.


Ez az álom oly mesés,

ámde jön az ébredés.

A királyfim oly kevés

és hogy jön - tévedés.

2022. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!