Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan felnőtt, érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan felnőtt, érett személy, aki hisz a poligamiaban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van pár. A netflixen is van egy sorozat egy ilyen párról (bár nem tudom, hogy nevezhetjük-e párnak azokat akik hárman vannak)
2022. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van, igen.
2022. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én hiszek abban, hogy a poligámiát lehetséges minden érintett számára kielégítő módon működtetni

abban viszont nem hiszek, hogy erre az átlagember érzelmi készségei, különféle erőforrásai, stb. elegendőek lennének

2022. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vab egy pár ilyen,de mindegyiknek ugyan azt az anyagi,érzelmi,szexuális támogatást kell nyújtani!


Viszont számomraxez felfoghatatlan hogy abban mi a jó?!

2022. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van, én is ismerek ilyet. Nem gyakori, nem általános, nekem sem hiszem, hogy menne, de igen, létezik ilyen ember.
2022. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kérdésem arra vonatkozik hogy őszintén hisznek e benne
2022. aug. 11. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Én. Bár, sajnos házas vagyok.
2022. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, csak ritka.

Sok reményt ne fűzz hozzá hogy neked lesz ilyen, sajnos egy normális párt találni is nehéz, nemhogy kettőt.

2022. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2022. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik tavoli ismerősöm az, papa meg mama elvoltak együtt , papa meg este kézenfogva a strandon egy másik nővel , mondom havernak , nézd már , ezmiez.

Mondja: ők így nyomják , a felesége is tud mindenről, van vagy 3 nője


De durva! - mondtam

(True story )

2022. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!