Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet ez írásos formában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez írásos formában is? Át tudja érezni ezeket a szavakat egy nő, miközben olvassa a történetet?A lenti szöveg csak példa a szavak használata miatt. Csak nők véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

Példa: „ Igazán nagyszerű dolog valakiben megbízni. Mire is gondolok valójában? Olyan a bizalom

mint egy puha arany buborék, egy energia áramlás amely összekapcsolja a két embert, érintése

meleg, lágyan simogató és nyugtató, ilyenkor erős, meleg érzés járja át az egész testet, erősíti a

biztonságérzetet, a bizalmat, olyan szélesre tárja szárnyait, hogy ilyenkor maga az érzés szólít meg

bennünket: ”Biztonságban és védve vagy, megnyílhatsz az élmény számára, teljesen átérezheted,

elfogadhatod azt. Valószínű jó érzés lesz mindezt átérezni: Ugye milyen nagyszerű érzés a bizalom,

az igazi bizalom?”



2022. aug. 18. 18:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
ENgem megriasztana. Ilyen szövegek után szokott jönni a totális kontroll és ellenőrízgetés, hiszen nincs titkunk, maximálisan bízunk egymásban.
2022. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És ha csak módjával olvasnál ilyet? Úgy értem, nem ennyire részletekbe menően?
2022. aug. 18. 18:59
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

zagyva, túlírt, patetikus.. sok helyesírási hibával.

olyan, mintha szuggerálni akarnád, hogy benned megbízhat.

ez nem így működik!

elég lenne egyszerűen annyit mondani neki: ha beszélgetni van kedved, itt vagyok, meghallgatlak!

2022. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, ha már ismerjük egymást, és tudom, hogy messze nem azért mondod/írod, mint ami felmerült bennem, és nem folyamatosan ilyen a "bölcsességeket" beszél, akkor azt gondolnám, hogy éppen megszállta az ihlet :)
2022. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
Ez borzalmasan rossz és manipulatív szöveg!
2022. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
4 Tévedsz, akit megszáll az ihlet, nem ír ilyen szarokat!
2022. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy az illetőnek komoly mentális problémája lehet, futva menekülnék!
2022. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Olyan gejl, egyáltalán nem férfias, menekülnék.
2022. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 harebell ***** válasza:
92%

Nagyon ijesztő lenne egy ilyen szöveg ismerkedési szakaszban, bármennyire bánik jól a szavakkal amúgy.

Vannak persze nők, akik az ilyesmire fogékonyak, viszont szerintem jellemzően (ezt ítélkezés nélkül mondom), nem teljesen egészségesek vagy stabilak lelkileg.

2022. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a manipulatív volt az első szó, ami eszembe jutott. Még egy kissé követelőző is, úgy hangzik mintha járna neked bárki bizalma készen és szilárdan és nem kiérdemelni akarnád. Te csak akarod, de egyébként semmi alapja a beléd vetett bizalomnak. Engem konkrétan felcsesz, ennek nincs számomra értékelhető irodalmi értéke sem így.
2022. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!