Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elalvás előtt szoktatok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elalvás előtt szoktatok arra gondolni, akit szerettek?

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy a párotok-e az, vagy más, hogy együtt vagytok vagy sem. Eszetekbe jut lefekvéskor? És ilyenkor mire gondoltok vele kapcsolatban?
2022. aug. 24. 21:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6os vagyok, és nő. Néha akkora átok ez, de tényleg csak az van a szemem előtt, hogy hamarosan jobb lesz. Beáldozok egy-két dolgot, de megéri.
2022. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nem. Én csak azt az egy választ írtam.
2022. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12-es, és te pasiként most kire gondolsz? van párod, és rá? vagy van párod, és mellette másra?
2022. aug. 24. 22:09
 14/24 anonim ***** válasza:
Van, hogy csak rá gondolok, és van olyan is hogy egész máson agyalok. Az utolsó gondolatom viszont általában úgyis ő, hiszen hozzá bújok oda esténként.
2022. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14

hát annyit nem kell gondolkodnod rajta, ha egy pár vagytok... sztem ott nehezebb, ha nem lehetnek együtt a felek.

2022. aug. 24. 22:36
 16/24 anonim ***** válasza:
Fúj de utálom az ilyen nárcisztikus majmokat akik feltesznek egy kérdést, aztán nem bírják elviselni ha valaki olyan választ ad, ami nekik nem tetszik! Aztán emiatt nekiállnak suttyú, tirpák, büdös, paraszt módon degradálni a másikat, és ha megvéded magad akkor meg jelentgetnek mint egy óvodás!
2022. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Minek? Aminek nincs jövője annak sehogyan sem lesz jövője...
2022. aug. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17

sztem csak annak nincs egyáltalán jövője, ahol nincsenek kölcsönös érzelmek, ahol vannak, az még nyitott ügy...

2022. aug. 24. 22:44
 19/24 anonim ***** válasza:
Így van, nyitott, de az élet rövid, ha kell a másik, akkor tenni kell azért, hogy együtt legyetek...
2022. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Persze, meg felkelés után is rá gondolok, meg úgy kb.mindig. Meg vele is álmodom 😂

Nem a párom sajnos. Mindenféle sztorit ki szoktam találni, arra gondolok.Persze a sztorikban együtt vagyunk, különben nem lenne értelme.

2022. aug. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!