Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell közeledni egy idősebb férfihez?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Mielőtt még mindenki kiakadna ezen, csupán egy helyen dolgozunk, de teljesen más területen, ritkán futunk össze, havonta maximum 5-6 alkalommal, ő inkább vezető pozícióban van. A helyzet több szempontból is problémás, ugyanis az apám lehetne, de körülbelül 3 hónapja elkezdtem mélyebb érzelmeket táplálni iránta, ami egyre csak mélyült és be kellett látnom, hogy fülig szerelembe estem. Felemészt ez a helyzet, hiszen egyszerre furcsa, hogy egy ilyen korú pasiba szerettem bele, másrészt pedig megöl ez az egész, éjjel-nappal rá gondolok, éjjel nem tudok aludni, alig eszek.


Az utóbbi időben elkezdett ő is “flörtölni” (???) velem, örökké ki akar házasítani, mindig azt hajtogatja, hogy pasit, férjet kellene találnom, simogat, szorosan mellém ül, meg akar nevettetni, olyan, mintha mikor velem beszél még a hangja is megváltozik, érdeklődik felőlem, hogy mi újság velem, még azt is mondta, hogy le akar engem nyűgözni és ez már más kollégáknak is feltűnt. Nem tudom ezeket minek vegyem, de én a kis naiv szerelmes agyammal úgy érzem, hogy talán én is szimpatikus lehetek neki. Nincs felesége, nem is volt, párja és gyereke sincs, egyedül él, amolyan magányos farkas.


A jelentős korkülönbség miatt persze nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy egy 50-es pasitól ezeket miként kezeljem, minek vegyem? Udvarlás, flört? Hogyan vegyem fel vele a fonalat? Elképzelhető, hogy én is tetszem neki?


Nyilván nem tervezek ezzel az egésszel előre olyan hűde komolyan, tisztában vagyok azzal, hogy sokkal idősebb nálam, csak tényleg érdekelne, hogy mi sülhetne ki belőle, lehetne-e ezt a dolgot egy kicsit komolyabb szintre emelni, ha esetleg tényleg úgy alakulna.



2022. szept. 9. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

te nagyon naiv vagy. de legszívessen azt írnám, h. ostoba! hány éves vagy? és ő mennyi?


mi az, h. engeded magad simogatni egy olyan ffi által, akivel nem jársz, hanem kolléga?

azt mutatod ezzel, h. olcsó nő vagy, nem szabsz határokat, ott a testem, használd, kb. ez az üzenet.


ha egy 50 pluszos pasinak soha nem volt senkije, az erősen gondolkoztasson el, h. nem véletlenül.

megdugni akar érzésem szerint, semmi többet.

menekülj!

2022. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*legszívesebben
2022. szept. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon félreértettél. Megsimogatja a vállam, a karom.
2022. szept. 9. 00:45
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

3

jól értettem, hidd el!


nem tudok olyan helyzetet elképzelni, amelyben számomra nőként természetes lenne, hogy egy férfi, akivel nem vagyok párkapcsolatban, csak úgy simogassa a vállam vagy a karom, vagy bármimet.


aztán milyen alapon tenné? miért kéne ezt nekem megengednem, és ő miért érezné felhatalmazva magát, hogy simogasson?


bajok vannak nálad, ha ezeket az (ön)reflexiókat elmulasztod!

2022. szept. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

"ő inkább vezető pozícióban van"


ha ez így van, akkor visszaél a szakmai hatalmával, az alá- fölérendeltségi helyzettel.

mert ő vezető beosztásúként úgy gondolja, megteheti, hogy letapizzon (simogasson) egy, a hierarchia alacsonyabb fokán álló, kezdő munkavállalót (téged).


ne engedd! ez nem szerelem, hanem bunkó nyomulás és hatalmi visszaélés.


"örökké ki akar házasítani, mindig azt hajtogatja, hogy pasit, férjet kellene találnom"


miért beszélsz a magánéletedről a munkahelyeden, egy magasabb beosztásúnak? senkinek semmi köze ahhoz, hogy a privát szférádban mi történik, de ezek a megjegyzések túllépnek egy határt, aminek nem szabadna elhangoznia egy (kis)főnök szájából.


az a baj, h. nem veszed észre ezeket a dolgokat, nem látod át, miért problémás a faxi viselkedése!

2022. szept. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Legalább egyszer randizz vele a munkahelyen kívül, és azután érezz ilyeneket. Így ez az egész túl komolytalan, és álomvilágban élsz.


29/F

2022. szept. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Neked minek?

Simogat, szorosan melléd ül, a pasijaid firtatja. Az már nem hiányzik, hogy rávesd magad az álló farkára, ha 50+ évesen egyértelműen kikezd veled. Nyilván le fogja tagadni, gyávaságból, ha rákérdezel, ő csak kedves.

2022. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tuti bepróbálkoznék meghívnám egy kávéra vhova.. mit veszthetsz?!
2022. szept. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: Rohadt sok mindent veszíthet...
2022. szept. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak a fonoki sarmja te meg elalesz attol hogy vk hozzad szol. Ha a sparban lenne penztaros, maris nem lenne akkora a vonzalmad. Torodest, penzt, statuszt remelsz tole. Ki vagy ehezve. Hol vannak a kigyurt jokepu oltonyos manager 30as ferfiak akiknek talan gyereket is szulhetnel? Komolyan egy 50 evesbe szerettel bele? Nezegetned kene az instan a pasikat, mar nagyon jo az uj ferfigeneracio. Sokkal sikeresebbek es sokkal fiatalabban ulnek vezetoi szekbe, sportolnak is, kozmetikaznak is.
2022. szept. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!