Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hatalmas a szerelem de kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas a szerelem de kiderül hogy agresszív volt az exével. Vele maradtok?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok a baratomba, 1 honapja vagyunk együtt. A volt baratnője valahogy megtudta ezt, felkeresett engem facebookon es brutális képeket küldött magáról, teljesen össze verte őt a barátom. Azt irta szerinte enis meneküljek.

A barátom azt mondta hogy azért tette mert kiderűlt hogy a csaj hónapokig csalta őt és elveszítette a kontrollt. Azt mondta engem nem bántana és már tudja magát kontrollálni.

Valaki volt hasonló helyzetbe? Mit tett?



2022. okt. 24. 13:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Teljesen mindegy, mi történt, ha így megverte a csajt, megverne téged is hasonló vagy más helyzetben, ha elszakad a cérna.
2022. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas a szerelem de kiderül hogy agresszív volt az exével.


Vele maradtok?


100 %, hogy NEM.

2022. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Először vagyok szerelmes és ez nagyon jó érzés nekem. Mar hozzá is költöztem. Nagyon nehéz lenne elmennem tőle, mar terveink vannak.

Kis bíztatásra számítottam volna.

2022. okt. 24. 13:16
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben otthagynám ezt a gyereket, mert attól, hogy egy csaj megcsalta a másikat, még nem kell összeverni a másikat, nőket verni ugye meg a legnagyobb gyávaság egyike közé tartozik. Ha megfelelő lett volna a kommunikáció közöttük, akkor talán nem történt volna ilyen incidens, bár az is benne lehet, hogy a volt barátnője félt a barátodtól, és nem mert vele beszélni.
2022. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik , hogy téged szeret és nem tudna bántani. Nincs meg benne a teljes kontroll , tehát ha egyszer valami gyanúja támad vagy féltékeny lessz , elő fog jönni újra belőle. Alapvetően nyugodt ember ?
2022. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Szomorú, de világszerte sok nő lenne még életben, ha az ilyen férfiaktól az első figyelmeztető jel után dobbantottak volna, nem pedig azt a reményt éltették volna magukban, hogy egyszer majd képes és hajlandó lesz változni, vagy varázsütésre megváltozik a jelleme és a konfliktus kezelő képessége, vagy eltűnik a mentális defektje.

2022. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
47%
Mivel nagyon jól néz ki a fickó, és nem szegénylegény, úgysem fogod otthagyni addig, amíg téged is állon nem vereget. Addig meg bízol abban, hogy veled ilyet sose tenne.
2022. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%
Képtelen vagy kontrollálni magad, szóval úgyis vele maradsz, akárki akármit mond. Legyen elmentve egy jó orvos száma, el fog jönni a te időd is :)
2022. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

#5 hát velem kedves de nem kifejezetten nyugodt. Sokszor ideges lesz, ha egy múltbéli konfliktusáról mesél, meg sokszor meséli hogy ezt meg azt hogy megverte (az exét kihagyta természetesen)

Hát nemtudom....

2022. okt. 24. 13:25
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod, hogy tényleg megcsalta? Az ex mit mondott? Megcsalás sem mentség. Engem is átvert az exem, mégse szakítottam be a fejét. Ez milyen magyarázat már?? Ráadásul 1 hónap után együtt laktok, tervek vannak? Ez nagyon gyors és beteg tempó. Hány évesek vagytok?
2022. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!