Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első nagy szerelem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem más mint a többi?

Figyelt kérdés

Tini voltam mikor először voltam olyan igazán szerelmes. Azóta jött már több lány is, és szerettem is őket, viszont valamiért ha az elsőre gondolok vissza, akkor olyan üresnek érzem magam és hiányát érzem. Pedig nem volt az a lány se a szebb, se okosabb, se kedvesebb vagy szórakoztatóbb mint az “utódai”.


Már lassan 5 éve nem is láttam az elsőt, és bűntudatom van mert jelenleg egy objektíven nagyon jó kapcsolatban vagyok és szeretem a barátnőm viszont nem érzem azt a “spice”-t mint akkor az elsővel.


Ha választanom kéne a mostani és az akkori barátnőm közül, akkor biztosan a mostanit választanám, mert tényleg szeretem és egy angyal a lány. Viszont nem tudom mit kezdjek azzal hogyha egy szerelmes zenét meghallok akkor az első barátnőm jut eszembe a jelenlegi helyett.


Érez még valaki még így közületek? Szerintetek ez csak az első szerelem varázsa(átka)?



2022. nov. 2. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Addig éreztem így, amíg el nem váltam a feleségemtől. Nem az első volt különleges, hanem a második volt lapos.

Később találkoztam olyan nőkkel, akikkel úgy éreztem, mintha most lennél először szerelmes.

2022. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dettó így érzek az első iránt, mindig különleges helye lesz a szívemben annak ellenére hogy 7 éve nem láttam.
2022. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!