Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetsz ugy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetsz ugy valakibe h tudod hogy nem szabadna? Mindketten kapcsolatban vagyunk. Annyira erős ez az erzes h nem tudok ellene tenni mert annyira megfogot a másik személyisége hogy csak rá gondolsz vele álmodsz.

Figyelt kérdés

Intimitás nem volt köztük de nagyon szikrázik a levegő mikor egy társaságba vagyunk.

Egyikünk sem mondtuk ki h mit érzünk de érezzük egymást.

Érzem ahogy rám néz.

Ki volt hasonló helyzetbe? Ilyenkor mi a megoldás, jobb lenne a másikat elkerűlni?

Lehet ez csak 1 fellangolas? De akkor miért tart mar ez az egesz ilyen sokaig( 1.5 éve)?

( És tudom milyen szemétség ez a parommal szemben, kérlek ne itelkezzetek, én nem akartam ezt az egészet próbálom elfojtan)



2022. nov. 5. 10:12
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
82%
Kedves Kérdező! Sok év utan tartok itt,ahol te. Átérzem a kétségeidet és a reményeidet egyben. Az érzésed nem fog elmúlni. Döntsd el,hogy mit szeretnél. Ha úgy döntesz,hogy belevágsz vele, hát tedd! Nem bánod meg,mert okkal került az életedbe. Sok sikert!
2022. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
23%

Sajnállak kérdező az a nő nem érdemel meg téged csak játszik veled, húzza az idegeidet.

Nem akar ő semmi komolyat csak jólesik az egojanak hogy valaki figyel rá. Ne menj bele ilyen jellegű kapcsolatba.

A megoldás az lenne ha munkát valtanal.

2022. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
77%

41- essel értek egyet. Minden okkal történik az életben. Az meg, hogy játszik veled, baromság. 1,5 évet senki nem játszik, valószínű ugyanúgy kinlodik , mint Te, ha nem jobban.


Szerintem lépj!

2022. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
#41 szint úgy. 4 éve.
2022. nov. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Azta 4 éve? Jézusom. Hát kérdező, nincs mese. Ha jót akarsz magadnak és rövidre zárni, beszélned kell vele. Ha akarsz tőle bármit is azért, ha nem, akkor pedig azért. Szerintem az a nő megérdemel ennyi tiszteletet, hogy nem húzod az agyát , hanem személyesen elmondod neki milyen érzések vannak benned és együtt megbeszélitek, hogyan tovább.
2022. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!