Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kvàzi visszafejlödés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kvàzi visszafejlödés egy férfi miatt te megtennéd ha nagyon bejön a férfi?

Figyelt kérdés

Eddig a màr ex pàrommal sajàt lakàsban éltünk amiben ö marad. Még nincs eldöntve a sorsa. Mivel hiteles az ingatlan azért én màr nemtudnék külön albérletet fizetni mivel a hitel felét àllom. Ezért csak a jelenlegi pàromhoz tudnék költözni de az a bökkenö ö a szüleivel él. Vagy maradhatok éppen a lakàsban de nem volna jò ötlet hosszabb tàvon így élni hiàba lenne külön szoba.

De màr megszoktam a külön önàllò életet ezzel kvàzi visszafejlödnék.


Az nem opciò, hogy ne fizessem a hitelt és hagyjam az ex pàromra mostantòl, mert akkor buknàm az eddigi közel 4 évet amit becsülettel kifizettem.


Kivagyok màr. Szegény ember új kapcsolatba se kezdjen mert ilyen nehézségek jönnek.


2022. nov. 6. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció hogy eladjátok hitel fennmaradót kifizetitek aztán mindenki megkapja a részét. Én tudom hogy utána se egyszerű sajátot venni de így meg kb semmid nincs. Áll a pénzed egy lakásban amit az ecet használ. Nekem ez nem tetszene mert gyakorlatilag semerre se tudnék lépni.
2022. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*exed, nem ecet.. bocsánat 😄
2022. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, többek közt ezért sem szabad egy lakásban élni, mert ez lesz a vége és mindenki ráfarag.


De ha már így alakult, próbáld minimalizálni a veszteségeket és legalább a hitelt lenullázni, akár a lakás eladásával is, mivel úgysem maradnál benne.

2022. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nemtudjuk kifizetni a fennmaradò részt mert most a rezsi mizéria miatt kevesebbet ér a lakàs,mert gàzkonvektoros és nincs leszigetelve. Most meghalljàk ezt és màr nem is kell a lakàs. Mínuszba tenni magunkat meg nem lenne jò.

Tényleg az a baj nemtudok hova mozdulni csak amit írtam.

2022. nov. 6. 19:58
 5/14 A kérdező kommentje:
Most olyan àrban tudnànk eladni ha egyàltalàn lenne vevö, hogy azzal csak minuszt csinàlnànk.
2022. nov. 6. 20:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó akkor milyen megfontolásból maradt ő a lakásban? Miért pont neked kell menni? Valahogy ez így nagyon nem oké szerintem mert az egyik fél megszívja nagyon.

Nem tudjátok felosztani a lakást? Mekkora a lakás?

2022. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nemtud hova menni.Énis csak a jelenlegi pàromékhoz de még mindig jobb mint a semmi.Ha én maradok ott egyedül szintén nem tudnàm fizetni.

Jelenleg is ez van külön szobàban vagyunk de ez nem tarthatò hosszabb tàvon. Ö is ismerkedne màssal stb.

2022. nov. 6. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adjátok el a lakást, akkor a pároddal kell kötni egy szerződést. Módosítjátok a hitelszerződést úgy, hogy ő fizeti a teljes törlesztőt, mint 1/1 tulaj, te pedig a 4 év befizetése után kapsz tőle valamilyen arányos összeget. Ha nagyon gáláns, akkor esetleg részletfizetési megállapodással kifizetheti a teljes 4 éves törlesztő részed, de ne feledd, hogy te is használtad a lakást 4 évig!
2022. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8 Nem tudja kifizetni azt amit én belefizettem eddig. Egyszerü lenne de a korlàtozott anyagi helyzetünk miatt sajnos nem talàlunk jò megoldàst így meg szívàs élni. És ö is szeretne màr ismerkedni màssal de így a lakhatàs miatt nem annyira tud.
2022. nov. 6. 22:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Adjátok ki albiba. A havi törlesztő árában és menjetek szét.
2022. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!