Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én érzem rosszul vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem rosszul vagy tényleg ott kell hagynom? Fogmosás nyomai a száján, szólni kell,hogy mosakodjon meg, figyelmeztetni kell hogy takarítsa a fülét...nem figyel a lábszagra,és hozzáteszem 31 éves férfi.

Figyelt kérdés

Normális,hogy nem bírok tovább vele élni? Másfél hónapja élünk együtt, de arra hivatkozik,hogy ezeket a dolgokat elfelejti...31 éves férfi létére. Én gondolkozom rosszul vagy ezeknek maguktól értetődőnek kellene lenniük? Százszor figyelmeztettem már, tűrtem...de nem bírom tovább. Ilyen igénytelen Zsiga királlyal nincs kedvem tovább együtt élni. Azt hittem ha összeköltözünk változtatni fog, ráadásul minden a rendelkezésére áll. Ti mit szóltok hozzá?

29/n


2022. nov. 8. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Azelőtt se mosta ezeket?
2022. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Kemény, hogy még az ilyen mellett is kitart a nője jobb reményében. Mást meg azért is kirúg, mert nem volt elég drága a születésnapi ajándék.
2022. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor is én figyelmeztettem, amikor randikra jött. Naivan azt gondoltam,ha figyelmeztetem,és cseszegetem,akkor változtat. Egy két dolgon változtatott is,de így meg a többinél hivatkozik arra,hogy elfelejti megcsinálni őket..Igen,tudom én voltam hülye,hogy ennek ellenére összejöttem vele,de tényleg azt gondoltam,hogy tud változni/ változtatni.
2022. nov. 8. 12:16
 4/20 harebell ***** válasza:
100%

"Ilyen igénytelen Zsiga királlyal nincs kedvem tovább együtt élni."


Abban a pillanatban, hogy az ember képes ilyet megfogalmazni a párjáról (azzal együtt, hogy alapvetően a problémád teljesen jogos), legjobb véget vetni a kapcsolatnak.

2022. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudnám ettől durvább szavakkal is illeti, csak nem akarom még így névtelenül sem ennyire lejáratni. A szavaim arról árulkodnak,hogy elfogyott a türelmem mert nem akarok ilyen igénytelenséggel mutatkozni. Adtam időt,nem mondhatja,hogy nem voltam türelmes.
2022. nov. 8. 12:19
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
"fogmosás nyomai a száján" - Legalább mos fogat... XD
2022. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Erre mondják,minden rosszban van valami jó,nem igaz?
2022. nov. 8. 12:22
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy egyáltalán hogyan tudtál összejönni vele ilyen körülmények között? Te sem tanultad még meg, hogy a személyiség adott, az nem szokott megváltozni azért mert te erre vágynál? Nincsen igénye rá, soha nem is lesz. Szereti a büdös szagát.
2022. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért jöttem össze vele, mert én hiszek abban,hogy mindenki képes megváltozni. Nem dobom csak úgy el az embereket,hanem megpróbálok segíteni, esetleg terelgetni a jobb út felé. Eleinte hagyta is, volt is rá "igénye", de aztán ugyan úgy hagyta az egészet a fenébe. Így már én is látom,megkaptam a visszaigazolást,hogy ő nem akar változtatni magán,és a hiányosságain.
2022. nov. 8. 12:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A mesékben hiszel, mint sok naiv kislányka. Mikor nőttök fel?

Ha van is pici változás, csak átmeneti amíg befogják a vadat, aztán visszatérnek a valós állapotukba. Itt is ez történt.

2022. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!