Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megtetszett egy ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy ferfi de nem tudok vele ismerkedni a korulemenyeim miatt, semmi ertelme oszinten beszelnem vele? Nagyon faj. 24L

Figyelt kérdés

A korulmenyeim miatt nem tudok vele ismerkedni. Interneten es kerestem meg mert megtetszett a varosban, aztan masnap talalkoztunk. De semmi ertelme nem volt mert akkor is tudtam hogy nem fogok tudni vele ismerkedni.

Elmondjam neki oszinten hogy ez van es faj mert nagyon felkeltette az erdeklodesem es hatha kitalalunk egyutt valamit, vagy semmi ertelme egy tali utan ennyire belemenni?


2022. nov. 12. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Legyek oszinte
Semmi ertelme elmondani, nem fog belebonyolodni
12 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom szamit e, de soha senki nem tetszett ennyire, kivul belul megfogott azonnal.

Nagyon ertelmes, ugy erzem olyan ember akire lehet szamitani es nem futamodna meg de egy talalkozo utan nem tudom hogy gondolna van e ertelme belebonyolodni.

2022. nov. 12. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
En is osstefutottam veletlen egy lanyal , megfogta a karom es a melkasom is.. pedig nem is ismer .Sajnos nem kertem el az elerhetoseget .
2022. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad meg, hogy konkrétan mik azok a körülmények, amelyek miatt nem tudsz vele ismerkedni. Ez az akadály nagyon nem mindegy ám, hogy voltaképpen micsoda!
2022. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, mi a körülmény, azért nem mindegy.
2022. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék 3-4-hez.

Nagyon nem mindegy, hogy 2 gyerek vár otthon, és/vagy együtt élsz valakivel, egy rossz kapcsolatban, vagy csak kevés a szabadidőd, mert tanulsz/dolgozol.

2022. nov. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények?
2022. nov. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!