Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt másfél hónapban elég sokat randiztam egy lánnyal, akinek valami elképesztően csodálatos személyisége van. (Le is feküdtünk egymással) Mivel nem akartam, megbántani, és azt sem hogy félrebeszéljünk egymás mellett, ezért már az elején tisztáztam vele, hogy én most nem szeretnék semmilyen komoly kapcsolatot, ő ezt elfogadta. Viszont a napokban rákérdezett, hogy mi most mit csinálunk, hogy definiáljuk már, hogy ez mi is köztünk. Én erre azt válaszoltam, hogy már utaltam rá, és már mondtam is, hogy nem szeretnék semmi komolyat. Ő azt mondta, hogy ő nem bírja tovább ezt a bizonytalanságot, és hogy fejezzük be. Most utólag nagyon megbántam az egészet... nem akarom, hogy azt higgye, hogy kihasználtam, de attól tartok, hogy egy kicsit így volt. Viszont hiányoznak a beszélgetések, és kurvára szégyenlem magam, és nagyon vissza szeretném kapni. Mit tudok csinálni ilyenkor? Engedjem el? Vagy ha beszélek is vele, hogy szerezzem vissza a bizalmát? Veletek történt már ilyen?

2022. dec. 29. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, akkor keresd, ha meggondoltad magad.


Ha nem, akkor inkább hagyd, majd mással boldog lesz, ennyi.

2022. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem használtad ki, ha szóltál, hogy részedről ez nem komoly.

Az, ha továbbra is így gondolod, és megkeresed az szemétség, mert reménykedni fog. Úgyhogy akkor tedd meg, ha el tudsz vele képzelni hosszútávú kapcsolatot, és szeretnél törekedni is erre.

2022. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor keresd meg újra, ha készen állsz kapcsolatra. Ő nyilván azt akar, fájna neki veled beszélni. Ne legyél irigy, hagyd békén, hogy minél hamarabb túl tegye magát rajtad.
2022. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, továbbra sem akarsz kapcsolatot vele? Ha nem, hagyd békén. Ha igen, egy próbát megér, de akkor se várj sokat. Nem minden nő ugrik, ha füttyentenek neki, mint egy kutyának, akit mégis van idő elvinni sétálni.
2022. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a játékszered, de ő nem játék, hanem egy érző lény. Próbáld meg tisztelni és hagyd békén.
2022. dec. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindegyik csak akkor akar tobbet ha ott van hagyva:D
2022. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!